ماشین فیلتر اگزوز

این طراحی اگزوز برای مدت طولانی شناخته شده است و در بسیاری از مدلهای BMW (بیشتر با گیربکس دستی) یافت می شود.

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این طراحی اگزوز برای مدت طولانی شناخته شده است و در بسیاری از مدلهای BMW (بیشتر با گیربکس دستی) یافت می شود.

قسمتی از صدا خفه کن که در پشت اولین پارتیشن قرار دارد ، درگیر نویز است و از یک فیلتر صوتی تشکیل شده است. البته، آنچه که در بالا توضیح داده شد تنها گزینه ای برای ساخت صدا خفه کن و پارتیشن های آنها نیست.

پژو پارس که نزدیک به 17 سال است با همین طراحی ظاهری در حال تولید است. صنعت خودروسازی ایران بعد از نفت بزرگترین صنعت در ایران است که توانسته کمک خیلی چشم گیری در اقسام مختلف به بشر کند ، با استفاده از خودرو ، میتوانیم در مسیر های چه دور چه نزدیک و حتی مسافرت های طولانی از وسیله نقلیه خود استفاده کنیم و در کوتاه ترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر خود برسیم .ولی باید بدانید که استفاده از ماشین همیشه و در همه جا توصیه نمیشود به این دلیل که باعث آلودگی هوا و ترافیک خیلی زیاد درون شهر میشود که این امر از مهمترین معایب استفاده از ماشین محسوب میشود و البته مراقب از بدنه خودرو هم خیلی مهم است که تبدیل به ضایعات آهن نشود.

اما این مورد نیست. اما دوچرخه سواران واقعی توسط برچسب های مارک معروف رشوه نمی گیرند. اما به طور کلی، خودرو هایی که دارای یک کاتالیزور هستند در بخش خروجی اگزوز ماشین و خودرو هایی که دارای دو کاتالیزور هستند، یکی در بخش خروجی و دیگری در بخش جلویی خودرو، درست در خروجی منیفولد موتور که به چرخ راست جلویی نزدیک است قرار گرفته است.

بنابراین ، سر و صدا در چنین موتورسیکلت هایی مانند غرش است. در شهر ، چنین خودرویی تقریباً از نظر صدا با یک ماشین اصلی تفاوت ندارد و در بزرگراه نه تنها شبیه یک ماشین تنظیم است ، بلکه قدرت واقعی را افزایش می دهد.

برای انجام این کار، ما یک فولاد ضد زنگ ورق را خریداری می کنیم، ما آن را به لوله تبدیل می کنیم، عناصر فردی جوشکاری قوس آرگون را پیوند می دهیم.

برای انجام این کار ، پشم پنبه را در طول قطر لوله بغلتانید و آن را به طرف مقابل فشار دهید. حالا باید فلنج را با لوله ای که از قبل آماده کرده بود با لوله کوتاه وارد لوله کنید.

در خارج و داخل صدا خفه کن و همچنین در اطراف لوله ها استفاده می شود. موتور سیکلت افسانه ای آپریلیا RS 125 ایتالیایی تولید، رویای میلیون ها دوچرخه سواران و طرفداران مدار مسابقه، که با ظاهر مترقی و پاسخگو، کنترل پاسخگو.

البته میشود گفت که مدلهای جدیدتری از اگزوزها در راه است و دنیای خودرو در همه جنبههای خودش دارد پیشرفت میکند.

شرکت Kline برای لامبورگینی گالاردو اگزوزی ساخته که 8000 پوند قیمت دارد! ارزان نیست - برای یک مسلسل کامل ، همراه با عنکبوت تیتانیوم ، قیمت اغلب از چند هزار دلار تجاوز می کند.

آخرین مطالب