ماشین فیلتر اگزوز

علائم دیگر کم بودن سطح این مایع این است که پمپ فرمان در هنگام تلاش برای چرخاندن فرمان با صدا حرکت میکند و عام

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

علائم دیگر کم بودن سطح این مایع این است که پمپ فرمان در هنگام تلاش برای چرخاندن فرمان با صدا حرکت میکند و عامل دیگر این است که هنگام چرخاندن فرمان، احساس سفتی میکنید.

بنابراین اگر وقت ندارید منبع ریختن آب زیر ماشین را بررسی کنید یا تایید کنید که مایع، آب است یا خیر، استفاده از وسایل حملونقل دیگر بهترین گزینه است. اگر روغن سوزی موتور همراه با كم شدن توان باشد و مخصوصاً در سربالايي ها، دليل آن میتواند از رينگهای ضعيف شده موتور باشد.

صاحبان موتورسیکلت با افزایش قدرت دستگاه خود با مشکل گازهای خروجی روبرو می شوند ، سپس این س howال مطرح می شود که چگونه می توان یک موتور رو به جلو را برای موتورسیکلت ایجاد کرد. همچنین آن دسته از رانندگانی که از خودروی خود روزانه استفاده های مقطعی دارند نیز با خرابی بیشتری مواجه شده و علائم خرابی اگزوز در خودروی آن ها زودتر دیده می شود.

عبارت "Genuine Parts" و "Pieces D'Origine" و"Piezas De Origen" (به معنای قطعه اصلی) نیز بر روی کلیه جعبههابه چاپ رسیده است. شايد تا به حال بسياری با اين نوع دود مواجه شده باشند كه از دلايل مهم آن میتواند عدم مخلوط سوخت و هوای كافی باشد كه يا سوخت در آن بيش از حد است و يا هوا به مقدار كافی وجود ندارد.

اين رنگ كه بيشتر در خودروهايی با كاركرد كيلومتر بالاتر ديده میشود تا خودروهای نو، بيشتر اوقات بخاطر نشتی روغن در مخلوط سوخت و هوا در اگزوز ظاهر میشود.

مشكلات مختلفی ممكن است در قلب موتور اتفاق افتاده باشد، از جمله اين موارد وجود گرفتگی در فيلتر هوا و يا راه ورودی هوا به موتور میتواند باشد كه هوای كافی را به مخلوط احتراق نمیرساند.

این یک دمپر با موتور الکتریکی است ، که لوله خروجی را می پوشاند و جریان گازها را کند می کند ، در نتیجه موتور را مجبور به کار در زیر بار سبک می کند و قدرت بیشتری در محدوده دور "دور" ایجاد می کند.

و اگه از واتر پمپ باشه ماشین زود گرم میکنه و دیر خنک میشه مخصوصا ً وقتی ازسربالایی بالا می رید . بست شیلنگ رادیات شل باشه. شیر بخاری یا شیلنگ شیر بخاری نشتی داشته باشه. سیستم هوا گرفته باشه .

موتورهای سیکلت کامل سیستم های اگزوز سیستم، مدل های استقرار، فرصت ها، نقشه راه آینده، زنجیره ارزش، پروفایل اصلی بازیکن.

قبل از مراجعه به تعمیرگاه اگزوز را بررسی کنید، لق بودن اگزوز هم میتواند یکی از دلایل ایجاد این صدا باشد. خروج آب و یا بخار آب نباید موجب نگرانی شود زیرا وجود آب و یا بخار آب در میان گازهای خروجی اگزوز طبیعی است مگر اینکه میزان آن از حدی فراتر رود که در این صورت موتور می بایست توسط کارشناس عیب یابی خودرو مورد بازدید قرار گیرد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن