ماشین فیلتر اگزوز

تعویض کاتالیست معمولا در اگزوز سازی ها انجام می شود و کاتالیز کهنه با یک کاتالیست جدید معاوضه می شود. اگر خوا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

تعویض کاتالیست معمولا در اگزوز سازی ها انجام می شود و کاتالیز کهنه با یک کاتالیست جدید معاوضه می شود. اگر خواهان این پیشرانه با گیربکس اتوماتیک هستید میتوانید نمونه ۹ سرعته جدید به همراه پدال شیفترها را انتخاب کنید که از GT-R گرفته شده است.

وقتی نوبت به مدل های نسل جدید میرسد، کمپانی لامبورگینی همه چیز را متحول میکند و با رویکردی متفاوت سنت های قدیمی را احیاء میکند. همانطور که توضیح داده شد کاتالیزور اگزوز وظیفه تعدیل آلایندهها را بر عهده دارد اما سال بسیاری از کاربران این است که کاتالیزور پراید چگونه کار میکند.

صدای گژنپین شبیه صدای سوپاپ و تاپیت است اما طنین خشک و دوگانه ای دارد . قسمت پنجم که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم منبع اگزوز پراید می باشد منبع اگزوز پراید واضح ترین تفاوتی که دارد بودن و نبودن منبع اگزوز پراید را ایجاد می کند که صدای وحشتناک از ماشین خارج می شود این قطعه در پراید وظیفه تعدیل صدا را را بر عهده دارد و همچنین این کار با استفاده از لوله های متخلخل چه مکانیسمی هستند مانند سازه موسیقی دار انجام دهند.

هسته کاتالیست، لایه اکسیدی و ماده کاتالیست سه قسمت مهم تشکیل دهنده این کاتالیزور ها مي باشند و در ادامه به طور خلاصه شرح داده مي شوند. قیمت اگزوز کامل پراید با توجه به قیمت اجزای تشکیل دهنده آن در حالت متوسط دو میلیون تومان تخمین زده میشود.

تمامی قطعات خودرو از اجزای کوچک تا بزرگ بهنحوی در داخل یا بر روی کابین خودرو نصب میشوند. برند اصلی "منبع اگزوز پراید" صبا، برند دلکور است که ممکن است بعضی از فروشنده ها برند های دیگری را بسته بندی برند دلکور قرار داده و با "قیمت منبع اگزوز پراید" به شما عرضه کنند.

برای اطمینان خاطر مشتریان عزیز یدک یار، این کالا با مناسب ترین قیمت و همراه ضمانت اصالت به شما عرضه خواهد شد. یدین معنی که اگر بعد از دریافت محصول، متخصص مورد تأیید شما اصالت کالا را نپذیرفت، می توانید بدون هیچ هزینه ای کالا را مرجوع و یا تعویض نمایید.

در جواب سوال بسیاری از کاربران باید بگویم که این قطعه در اگزوز پراید مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین وظیفه دارد که گازهای کربن مونوکسید و هیدروکربن را به دی اکسید کربن و همچنین به بخار آب تبدیل کند که خطر خیلی کمتری دارد.

قسمت دوم کی می خواهیم درباره آن صحبت کنیم انبار اگزوز نام دارد به انبار اگزوز صدا خفه کن هم می گویند در ابتدای مقاله گفتیم که اگر اگزوز پراید وظیفه انتقال دود حاصل از احتراق داخل موتور یا به فضای بیرون و کم کردن آلاینده ها وظیفه را دارند که صدای حاصل از سوختن رانیز کاهش دهد این وظیفه برعهده انبار اگزوز یا صدا خفه کن می باشد همچنین علاوه بر کم کردن صدای زیاد همچنین این مسئله باعث می شود که لوله اگزوز کمتر بلرزد بنابراین با این کار از لرزش خودرو کم می شود.

قسمت سوم کی می خواهیم درباره آن صحبت کنیم لوله های رابط اگزوز نام دارد این نوع از لوله ها بین خروجی اگزوز و انبار اگزوز و همچنین منیفولد ارتباط برقرار می نمایند، این لوله ها معمولا به شکل حرف L انگلیسی هستند و با توجه به نوع خودرو و جنس، قطر و طول آن ها اهمیت دارد.

این برند از کیفیت و قیمت بسیار مطلوبی برخوردار است. یکی از منبع های خوش صدا و خوش قیمت موجود در بازار بدون شک منبع اگزوز رنجروری می باشد که با توجه به قیمت مناسب آن صدایی زیبا و زیر برای خودرو دارد که تا حجم موتور ۱۸۰۰ میتواند صدایی خاص داشته باشد و علاوه بر اینکه خروجی هوای خودرو شما بسیار بهتر می شود باعث می شود تا راننده از صدای این منبع لذت ببرد.

آخرین مطالب