ماشین فیلتر اگزوز

برای شارژ باتری نو، بین 8 تا 12 ساعت باتری را به اندازه ای شارژ کنید تا ولتاژ آن به عدد 13.6 برسد. اگر از موت

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

برای شارژ باتری نو، بین 8 تا 12 ساعت باتری را به اندازه ای شارژ کنید تا ولتاژ آن به عدد 13.6 برسد. اگر از موتورسیکلت به مدت 2 ماه یا بیشتر استفاده نشده، باتری باید خارج شده و در جای خشک و خنک به طور کامل شارژ شود.

پیش از سواری، مطمون شوید زین به درستی و بدون حرکت در جای خود قرار گرفته است. به طوری که استفاده از اگزوز ناسالم میتواند آسیب های جبران ناپذیری را به موتور خودرو و مهمتر از آن به محیط زیست وارد کند.

از تنفس بخار بنزین و یا وارد شدن بنزین به دهان به شدت اجتناب کنید. با نگاهی به تاریخچه اتومبیل در ایران متوجه میشویم که اولین خودروهای وارد شده به ایران در بین مردم به کالسکه دودی معروف بودند.

میتوانید با مطالعه مطلب ” نحوه نصب و بروزرسانی برنامه DIRECT X ” به شیوه دانلود و راه اندازی آن مسلط شوید.

دستگاه آسیاب صنعتی زردچوبه شرکت بکردانه با کیفیت بالا و امکانات متعدد از بهترین انتخاب های در دسترس مشتریان است. اسید باتری ماده ای سمی است. بنزین ماده ای فوق العاده آتشگیر است.

شایع ترین علت این مشکل کمبود روغن در موتور است که می تواند به راحتی برطرف شود. اگر قصد دارید بلافاصله پس از خاموش شدن انجین اقدام به تعویض روغن کنید، حتماً مراقب حرارت بالای انجین و اگزوز باشید. گروه اگزوز سازی پیا صنعت، به عنوان یکی از برترین گروه های قطعه سازی در ایران برای رفع نیاز های این مجموعه محصولات اقدام به تولید اگزوز لیفان در مدل های مختلف کرده است.

45. به چند نکته موقع تعویض روغن توجه کنید. اگر سطح روغن انجین به پائین تر یا بالاتر از سطح مشخص برسد، احتمال آسیب دیدگی انجین وجود دارد.

آب و هوای مناطق مختلف اثر های متفاوتی دارند بر روی پوسیدگی اگزوز می گذارند به طوری که در مناطق مرطوب این فرسودگی سرعت بیشتری دارد .

هر قدر عدد اکتان بالاتر باشد، انفجار آن تحت فشار بیشتری رخ میدهد که در موتورهای جدید که نسبت فشار در آنها بالاست، این مورد در کارکرد موتور نقشی اساسی دارد. باتری از خود گازهای قابل انفجار متصاعد می کند؛ به همین دلیل هر گونه شعله، جرقه، و سیگار را از محل نگهداری آن دور کنید.

پیش از اولین مراحل سواری، کتابچۀ راهنمای کاربری را به دقت مطالعه نموده و از مطالب آن آگاهی کامل را کسب نمائید. از داشتن تسلط کافی بر راندن موتورسیکلت و آگاهی از قوانین راهنمایی و رانندگی و محدودیت های سرعت در خیابان ها و بزرگراه ها مطمئن شوید.

آخرین مطالب