فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

اگر این فشار کم شود سوخت کافی به موتور برای روشن شدن نمی رسد. این خودرو، در طول ۵.۴ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اگر این فشار کم شود سوخت کافی به موتور برای روشن شدن نمی رسد. این خودرو، در طول ۵.۴ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می رسد. در این صورت برخی از دلایلی که در ادامه وجود دارد می تواند باعث این امر باشند.

صفحه کیلومتر به صورت کاملا دیجیتال طراحی شده است که در وسط با اعداد بزرگ، سرعت را نمایش می دهد و دور موتور نیز به صورت یک خط در بالا در حال کم و زیاد شدن است.

اگر این دود به هنگام روشن کردن موتور تولید شده و با کار کردن خودرو و گرم شدن موتور از بین می رود نگران نباشید.

سیستم سوخت خودرو برای کار کردن در فشاری مشخص که توسط یک رکلاتور فشار سوخت کنترل می شود طراحی شده است. انژکتورهای سوخت قطعات کوچک الکترو مکانیکی هستند که برای اسپری کردن میزان از قبل تعیین شده ای از سوخت به دهانه ورودی منیفولد (چند راهه) که مستقیما رو به روی شیر ورودی قرار دارد مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از قسمت های ضروری و مهم سیستم سوخت خودرو فیلتر هوا است که از ورود آلاینده های هوا به داخل موتور و مختل کردن عملکرد آن جلوگیری می کند.

این خودرو همانند کشتی بزرگی در سطح دریا؛بر روی آسفالت حرکت می کرد.هرچند سونامی های بزرگی همانند دست انداز های شهرستان کرج در آن آشفتگی ایجاد می کرد. خوب تا به اینجا متوجه شدیم که سنسور اکسیژن چه وظایف مهمی را بر عهده دارد و برای کنترل مصرف سوخت و آلاینده های خروجی از اگزوز سنسوری ضروری و بسیار کارآمد می باشد و دیدیم که محل نصب آن در کجا بوده و از انواع آن نیز مطلع شدیم .

همان طور که می بینیم، طراحی چراغ جلو در واقع مهم ترین عنصر ظاهری و طراحی این موتورسیکلت است که به آن چهره ای شبیه به شخصیت های فیلم های تخیلی و فضایی می دهد. اگر این فشار زیاد شود منجر به سوخت رسانی بیش از حد شده و این امر عملکرد موتور را سخت و سوخت رسانی را ضعیف میکند.

دو دلیل رایج این اتفاق عبارتند از عملکرد نامناسب انژکتور سوختی که مسدود شده و یا نشتی دارد. راه حل این مشکل تعویض انژکتور سوخت است. راه حل این مشکل تعمیر انژکتور سوخت است. راه حل این مشکل آسان است؛ تعویض فیلتر.

سایز این کیت اگزوز و دریچه 2.0 اینچ می باشد یعنی درون دریچه به قطر51 میل فضا دارد پس شما به روی کلیه خودرو ها می توانید آن را نصب نماید. ببین قطر خروجی منبع مهمه ها! برای کار با دستگاه برش لیزر از چه نرمافزاریهایی استفاده میشود؟

با میزان از پیش تعیین شده اکسیژن ترکیب میشود تا میزان بازدهی احتراق را به حد ایده آل برساند. اگر با این وجود مشکل ادامه پیدا کرد، نشانگر این است که نسبت ترکیب هوا به سوخت در موتور نامناسب بوده و موتور زیاد سوخت می سوزاند و نسبت سوخت به هوا زیاد است.

آخرین مطالب