فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

این امر با خارج کردن تجهیزات و همچنین جبران وظایف واردات با سیاست اکنون صادر شده اعتبارات صادراتی حاصل از است

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این امر با خارج کردن تجهیزات و همچنین جبران وظایف واردات با سیاست اکنون صادر شده اعتبارات صادراتی حاصل از استفاده از قطعات ساخته شده در استرالیا برای کل محدوده مرسدس بنز ، مانند فنرهای تعلیق و شیشه شیشه جلو اتومبیل ، حاصل شد.

با مقایسه ساینا و تیبا ۲ در بخش ظاهر جانبی، میتوان بزرگترین تفاوت را در آینههای بغل این دو اتومبیل در نظر گرفت.

آیین نامه ECE R-92 که توسط کمیسیون اقتصادی اروپا (ECE) منتشر شده است ، اصول تصویب تعویض سیستم های صدا خفه کن اگزوز را در وسایل نقلیه موتوری دو یا سه چرخ تنظیم می کند.

XME بیش از 6000 جزء دریایی را ارائه می دهد و منیفولدهای اگزوز دریایی جایگزین مناسبی برای مارک تجاری ارائه می دهند. حدود یکسال و نیم از خرید و فکر کنم کیلومترش حدود بیست هزار تا بود صدای خاصی از ماشین شنیده میشد که برای اثبات اینکه این صدا اضافه هست چند نمایندگی و چند تعمیر کار مجرب هم نشون دادم و در نهایت یکی از تعمیرکارها که اتفاقا دوره رسمی ef7 رو هم گذرونده بود تسمه هیدرولیک رو برداشت و ازم خواست استارت بزنم و اینبار صدا کاملا از بین رفت و ماشین شد مثل روز اول !

البته با تجربه ایکه داشتم همین اواخر بازهم همین صدا تازه داشت شروع میشد که با اصرار من تو دوتا نمایندگی کارشناس کارت طلایی اول موضوع رو رد کرد و میگفت تسمه سفت کن مشکل داره و اونو عوض کرد که صدا از بین نرفت !

شاید بپرسید مگه آمپر بالا میرفت که مشکل رو به واتر پمپ نسبت میدهید ولی من میگم اگه آمپر بالا بره احتمالا مشکلات خیلی بیشتری هم ممکن بود پیدا بشه ولی در هردو نوبت با تعویض واترپمپ مشکل حل شد .

بنظرم یک ایراد اساسی همین موضوع هست که یا طراحی قطعه یا جنس مواد استفاده شده دارای مشکل هست . بهرحال این مشکل هم فعلا حل شد.

قیمت انواع موتورسیکلت در ۱۱ دی طرح ترخیص موتورسیکلتهای توقیفی تا ۱۸ دیماه ادامه دارد قیمت انواع موتورسیکلت در نهم دی ۷۰درصد موتورسواران بیمه ندارند عدم توقیف موتورسیکلتهای متخلف در تهران تردد موتورسیکلتهای دودزا و خودروهای سنگین در تهران ممنوع شد زیرساختهای لازم برای تولید موتورسیکلتهای برقی وجود ندارد قیمت انواع موتورسیکلت در ششم دی خرید انواع موتورسیکلت صفر کیلومتر چقدر خرج دارد؟

این ماشین ها به طور ویژه برای ماشین کاری شیر ها بر اساس اصول طراحی ماشین و اقتصادی تولید می شوند. فعلا دیگه یادم نمیاد ولی ماشین الان کاملا بیصدا و روان کار میکنه و شتاب خوبی داره مثل روز اول .

ولی بنظر میرسه تشخیص ایراد واترپمپ برای تعمیرکارها خیلی مشکله بخصوص در مراحل اولیه . این طراحی جدید کاواساکی KIPS نام گرفت که کوتهنوشتی بود برای Kawasaki Integrated Power-Valve System (“سیستم پاور-والو (سوپاپ-پرتوان) یکپارچه کاواساکی”). یکی از کم هزینه ترین راهکار و مناسب ترین روش شستشوی کاتالیست است.شاید شما فکر کنید که این کار بسیار سخت است و برای انجام آن باید به تعمیرکار مراجع کرد اما این طور نیست .