فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

آینه های این موتورسیکلت دارای قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه بوده و میتواند به خوبی پشت سر راننده را نشان دهید. این جری

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

آینه های این موتورسیکلت دارای قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه بوده و میتواند به خوبی پشت سر راننده را نشان دهید. این جریان DC به روتور / آرمیچر اعمال می شود تا علاوه بر تغذیه میدان مغناطیسی در حال چرخش روتور / آرمیچر، یک میدان الکترومغناطیسی ایجاد کند.

4. روتور / آرمیچر ژنراتور: تبدیل جریان DC به ولتاژ AC - روتور / آرمیچر اکنون یک ولتاژ AC بزرگتر را در سیم پیچ های استاتور ایجاد می کند ، که ژنراتور به عنوان ولتاژ خروجی ، ولتاژ AC بزرگتری تولید می کند.

هیدروژن گاهی اوقات به عنوان خنک کننده برای سیم پیچ های استاتور واحدهای بزرگ تولیدی استفاده می شود زیرا در جذب گرما نسبت به سایر خنک کننده ها کارآمدتر است.

آب خام / شیرین گاهی اوقات به عنوان خنک کننده برای ژنراتورها مورد استفاده قرار می گیرد. EGR نخستین بار در اوایل دهه ۷۰ میلادی مورد توجه جدی قرار گرفت و این دقیقاً زمانی است که قوانین در زمینه میزان آلایندگی موتورها و به ویژه موتورهای دیزل که در آن زمان نمادی از آلایندگی بودند سختتر میشد.

این امر باعث می شود رگولاتور ولتاژ در مرحله عمل قرار گیرد و چرخه فوق بصورت مدارات حلقه بسته بصورت فیدبک منفی شروع می شود. با رسیدن ولتاژ ژنراتور به حد مناسب ، تنظیم کننده ولتاژ حالت تعادل برقرار می کند و جریان کافی DC را برای حفظ بازده تولید ژنراتور در سطح عملیاتی تنظیم میکند.

این چرخه تا رسیدن به شیب خروجی ژنراتور در حد مناسب ادامه می یابد. این چرخه ادامه می یابد تا ژنراتور شروع به تولید ولتاژ خروجی معادل ظرفیت عملیاتی کامل کند.

وقتی باری را به یک ژنراتور اضافه می کنید ، ولتاژ خروجی آن کمی کاسته میشود. ماده 166 ـ رانندگان موتورسيكلت بايد هنگام رانندگي تنها روي زين موتورسيكلت بنشينند و حق ندارند شخص ديگري را بر ترك سوار كنند، مگر آنكه در ترك نيز يك زين كامل برابر استاندارد ساخت موتورسيكلت نصبشده يا موتورسيكلت داراي يدك پهلو (سايدكار) باشد.

داشتن سیستم خنک کننده و تهویه برای حذف گرمای تولید شده در فرایند ضروری است. منجید اگزوز 405 به اگزوز متصل است و باعث ثابت نگه داشتن اگزوز میشود و از تماس اگزوز به بدنه جلوگیری میکند.

2-مدت زمان درمان سوختگی چقدر است؟ بدون شک قیمت مناسب بنلی ۳۰۰ ( حداقل در خارج از کشور) یکی از دلایل فروش بالای این موتور سنگین جدید است. اگزوز خودرو یکی از مهمترین قطعات خودرو بوده که وظیفه انتقال گازهای خروجی از موتور را به بیرون دارد.

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، به واسطه حضور مدل های متنوع و گوناگونی که از کشورهای شرق آسیا و خصوصا چین در بازار ایران عرضه شده اند، نام سازنده هایی را می بینیم که قبلا نه تنها در کشورمان حضوری نداشته اند بلکه حتی بسیاری از افراد و حتی موتوربازان نام آن ها را نشنیده اند.

آخرین مطالب