فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

هر چه قدرت مکندگی موتور بالاتر باشد و تعداد موتور اگزوز فن هم بیشتر باشد قیمت آن بالاتر خواهد بود. علائم خراب

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

هر چه قدرت مکندگی موتور بالاتر باشد و تعداد موتور اگزوز فن هم بیشتر باشد قیمت آن بالاتر خواهد بود. علائم خرابی اگزوز خودرو چیست؟ کمک فنرها، اکسل ها و سایر موارد متعلق به سیستم تعلیق خودرو را بررسی نمایید.

LDWS یا سیستم هشدار از بین خطوط سیستمی است که به کمک دوربین نصب شده در جلو خودرو ( پشت شیشه جلو ) از طریق روش پردازش تصویر به صورت مداوم خطوط جاده را چک می کند .

در نهایت یک مقداری این نوع کار متفاوت با کارهای تجاری است و تمام فرآیندها تحت کنترل است و یک روند مهندسی در این دستگاه ها رعایت می شود زیرا استانداردهای نظامی فراتر از استانداردهای عمومی و تجاری است و تمام کارها بر اساس یک متد و روش خاص صورت می گیرد.

استفاده از روش آب باعث می شود 5 الی 7 دسی بل از میزان صدای منتشر شده از موتور برق کاسته شود. تولید نیروی بیشتر مساوی با افزایش میزان مصرف سوخت میباشد. در حوزه مواد اولیه بدنه، فولاد زره یا آرمور در داخل کشور وجود ندارد و از خارج خریداری می شود اما فولاد مورد نیاز بخش های دیگر مانند هاردوکس در داخل تولید می شود و ما در این زمینه مشکلی نداریم.

اما پژو 206 حاضر در این آزمایش تقریباً به تمامی قطعات گفته شده مجهز است و با تخمینهای تئوری و بررسی بر روی سیستم داینو در حدود 130 الی 140 اسب بخار قدرت تولید میکند که افزایش قابل توجهی را نسبت به قدرت 105 اسب بخاری نسخه فابریک نشان میدهد.

این ورودی است. در نصف لوله که در صدا خفه کن قرار دارد ، باید تعداد زیادی سوراخ را با مته برقی ایجاد کنید.

قطعاتی که به کارگاه های مختلف داده می شود و همه فرایندهایی که در موسسه انجام می شود نیاز به رنگ کوره دارد و در خط رنگ کوره موسسه کار رنگ آمیزی بر روی آنها انجام می گیرد. این ویژگی برای سر اگزوز بسیار حائز اهمیت است زیرا همیشه در معرض رطوبت هوا و گرمای گازهای خروجی اگزوز قرار دارد.

رنگی که در این قسمت استفاده می شود از نوع رنگ پودری است و الحمد لله در کشور هیچ مشکلی برای تامین مواد اولیه آنوجود ندارد و لذا رنگ هایی که در این قسمت استفاده می شود تماما ایرانی است.

شنهای ریزی که به دستگاه پاشیده شده اند برای استفاده دوباره بازیافت می شود. عملیات جوشکاری برای تجهیزات زرهی متفاوت است و در این حوزه مشکلی نداریم.

گفتنی است، در این وضعیت، زمانی که سیستم کنترل پایداری خاموش باشد، ترمزهای سرامیکی وارد عمل می شوند و اوضاع را آرام تر می کنند. بعد از عملیات آهنگری، دستگاه زرهی وارد کابین بلاستینگ می شود. در این خط، قطعات پس از رنگ آمیزی وارد کوره با دمای بالا می شوند تا ماندگاری رنگ روی قطعه بهتر شود.

آخرین مطالب