عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

یکی از مراکزی که در کشور ما کار تعمیر، بازسازی و اورهال تانک و تجهیزات زرهی را برعهده دارد، موسسه شهید زین ال

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

یکی از مراکزی که در کشور ما کار تعمیر، بازسازی و اورهال تانک و تجهیزات زرهی را برعهده دارد، موسسه شهید زین الدین نیروی زمینی سپاه است که کار خودش را از سال 63 آغاز کرده و تا چند سال پیش زیر نظر معاونت آماد و پشتیبانی سپاه فعالیت می کرده است.

در انتهای این زمان سوپاپ هوا بسته شده و هوای خالص در سیلندر حبس میگردد. نوعا برنامه ریزی خط هست که نوعی خط اورهال را چیدمان می کند که به برنامه سال لطمه ای نخورد و حداقل زمان مورد نیاز برای آن طی شود.

معولا یک تانک تی 55، 4700 ساعت نفر ساعت برای اورهال زمان می خواهد و این زمان برای یک تانک تی 72، 7200 نفر ساعت است. وارد یک محیط وسیع شدیم که انبوهی از تانک ها و نفربرهایی که عمدتا در دوران جنگ آسیب دیده بودند در آنجا نگهداری می شدند تا تعیین تکلیف شوند که آیا اساسا بازسازی آنها به صرفه است یا نه؟

از طرفی هم، یکی دیگر از ویژگیهای مهم کاتالیزور، کمک به جذب گرما و در نتیجه کاهش دمای موتور خودرو است.

خاطرم هست که یکروز به یکی از عملیاتهای تاپکاور RF4 (هواپیمای فانتوم شناسایی و عکسبرداری) رفتیم. که برگه حواله فوق پس از ارسال واشر اگزوز 315 برای مشتری در واتس آپ یا تلگرام ارسال می گردد. اگر دستگاهی قابلیت اورهال نداشته باشد، برای استفاده در موزه های دفاع مقدس فرستاده می شود.

استفاده از عایق های صوتی و حرارتی نسوز شانه تخم مرغی با سطح بیشتر و ضریب جذب صوت بالاتر . کار اصلی کنترل آلایندگی خروجی بر عهده کاتالیک کانورتور یا اصطلاحا منبع کاتالیزوری است که با تبدیل گازهای خطرناک ناشی از احتراق به گازهای بیضرر، نقش مهمی را بازی میکند.

ولی فرض کنید از میان دوچرخه ها خطرناک ترین آن را سوار شده باشید. توضیح مشکل: موتور خوب کار می کند ولی نمی خواهد که خاموش بشود. ولی در عین حال بسیار زیبا.

بهترین نوع روغن برای انواع انجین روغنهای اتوماتیک (چهارفصل) است که از هر مارکی در بازار یافت میشوند. اگر فن رادیاتور به هر دلیل خراب شده باشد، دور و قدرت مناسبی نخواهد داشت.

البته در کنار این، هر خودروی زرهی یک عمر اورهال دارد که پس از به پایان رسیدن این زمان، برای اورهال به موسسه شهید زین الدین ارسال می شوند.

معمولا خط اورهال در شرایط جنگ باید این توانمندی را داشته باشد تا بتواند نیاز های صحنه نبرد را تامین کند. ما در شرایط بحران می توانیم تا سه شیفت کاری داشته باشیم.