عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

در پیشرانههای خودرو، واشر سرسیلندر همان طور که از نامش پیداست واشری میباشد که بین سرسیلندر و بلوک موتور قرار

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در پیشرانههای خودرو، واشر سرسیلندر همان طور که از نامش پیداست واشری میباشد که بین سرسیلندر و بلوک موتور قرار میگیرد. این استفاده گسترده در پاسخ به مقررات دولت ها برای کاهش گازهای آلاینده یا به دلیل مقرراتی است که برای حفاظت از محیط زیست وضع شده است.

5. سیستم قطع کننده هوشمند: استفاده از این سیستم باعث می شود در صورتی که دمای فر از حد مجاز بیشتر شود، سیستم به طور خودکار آن را قطع کند. مشخصه بارز این فر داشتن فن کانوکشن به همراه لعاب خود تمیز کننده است.

فر سینجر مدل SMS2 نیز همانند مدل قبلی دارای فن کانوکشن است. همچنین بهترین مدل های فر سینجر را در دسته بندی های این فر بررسی و معرفی نمودیم. دلیلش این است که احتراق بهدرستی صورت نمیگیرد و بدسوزی (میس فایر) رخ میدهد.

نمای این فر به صورت شیشه سفید است. احتمال متورم شدن شلنگ رادیاتور در این شرایط وجود دارد. ویژگی های بهترین اگزاست فن دمنده از طریق سایت های اختصاصی محصولات در دسترس قرار می گیرد تا افراد بتوانند با صرف هزینه مشخص شده نهایت استفاده را از کارایی دستگاه ها ببرند.

با کمک این ویژگی می توانید مرغ بریان را به صورت عالی تهیه کنید. در راهنمای خرید فر توکار می توانید مناسب ترین نوع فر را با توجه به نیاز خود تهیه کنید.

اگزوز فن، فنی است که بر خلاف فن های نوع دمنده، هوای محیط را می کشد و از محیط خارج می کند. فر گاز و برق سینجر مدل SMS19 با نمای شیشه مشکی و استیل از پرطرفدارترین مدل های فر سینجر است.

فر برقی مدل SLS9 ظاهر استیل به همراه شیشه مشکی دارد. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید. هر گونه کپی برداری از ایران خدمت قانوناً مجاز نمی باشد و علاوه بر پیگیرد قانونی، ما شرعاً راضی نمی باشیم.

مراجعه شهروندان به تعمیرگاه های مجاز و استفاده از خدمات آنها ،تا حدود بسیار زیادی از بروز مشکلاتی از این دست پیشگیری می کند.

در صورتی که دمای فر بالاتر از حد مجاز شود به طور خودکار سیستم حرارت دهی متوقف خواهد شد. فر تمام برق سینجر نیاز به انشعاب گاز ندارد. بهترین فر توکار سینجر برقی را معرفی کردیم. ،هیتر مرغداری،هیتر کارخانه ای و در هماکنون در سال 1394 موفق به تولید هیتر برقی نموده که .

اجازه دهید تا چند دقیقه ای مطالب زیر را مطالعه بفرمایید و سپس برای خرید آن اقدام کنید.اگزوز یکی از مهم ترین لوازمی است که روی یک موتور به کار گذاشته می شود. یکی از قطعات مهمی که نقش بسزایی در کاهش آلایندگی خودروهایی که با سوخت فسیلی کار می کنند دارد،کاتالیست یا کاتالیزور خودرو است.

آخرین مطالب