عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

به این ترتیب تولید خودرو متناظر با ایجاد فرصت های شغلی در زمینه های مختلف است و به همین دلیل این صنعت در رده

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

به این ترتیب تولید خودرو متناظر با ایجاد فرصت های شغلی در زمینه های مختلف است و به همین دلیل این صنعت در رده صنایع اساسی و زیر بنای طبقه بندی شده و همواره مورد حمایت و تشویق دولت ها بوده و هست.

به هر دلیل اگر آب یا روغن از مدار اصلی خارج شوند با این مشکل مواجه خواهید شد. در زیر کاپوت عضلانی این موستانگ خاکستری موتوری V8 با ۵ لیتر حجم نهفته است که به دو توربو مجهز شده و سیستم انتقال قدرت نیز بر عهده گربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک است.

تبصره ـ در نقاطي كه كار شناس شهرباني يا ژاندارمري وجود ندارد با حضور بموقع آنان مقدور نباشد در اينصورت مسئولان امر از نظريات مستدل سه نفر از رانندگان پايه يكم استفاده خواهند كرد. ماده 102 ـ در تقاطعهايي كه مسير جداگانه گردش به راست به وسيله جدول يا خطكشي تعبيه نشده است، در هنگامي كه چراغ راهنمايي و رانندگي قرمز است، رانندگاني كه قصد گردش به راست داشته باشند در صورت نصب تابلوي ويژهاي كه گردش به راست را مجاز اعلام مينمايد، ميتوانند از منتهياليه سمت راست راه و با رعايت احتياط و حق تقدم عبور وسايل نقليه و پيادگاني كه با چراغ سبز در حال عبور ميباشند، وارد راه مجاور سمت راست شوند.

با صدای باز شدن در اتاق گوشهای از پلکهام رو باز کردم که تصویر قامت اوستا رو دیدم و دیگه خوابیدن و جایز ندونستم. اوستا چه نقشی توی گذشتهی من داره؟

مردی که نه غرور داره و نه تکبر! چشمهام و که کامل باز کردم از حرکت ایستاد و لحظهای رو مبهوت به صورتم خیره شد. در ویدئوی زیر مشاهده خواهید کرد که فرد چگونه مقداری از کاتالیست ضایعاتی خودرو را - که بیشتر به صورت خاک است - در اسیدنیتریک و سپس تیزاب سلطانی حل می کند تا بتواند محلول را با کلرید قلع آزمایش کند و بفهمد که آیا در کاتالیست ها، پالادیوم، پلاتین و رودیوم وجود دارند یا خیر.

قیمت مدل کوپه رقمی مابین 26000 دلار (430 میلیون تومان) در تیپ 1LS با موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری و گیربکس 6 سرعته دستی تا 50000 دلار (825 میلیون تومان) در مدل 1LT با موتور غول پیکر V8 و گیربکس 10 سرعته اتوماتیک در تیپ SS بوده و مدل کانورتیبل نیز با بودجه ای مابین 32500 دلار (535 میلیون تومان) در تیپ 1LT با گیربکس 6 سرعته دستی و موتور 4 سیلندر و 53000 دلار (875 میلیون تومان) در اختیار خریدار قرار می گیرد.

بنابراین این قطعه نیز به فعل و انفعالات شیمیایی در تبدیل گازهای خروجی از اتومبیل به گازهای کم خطرتر کمک می کند. سپس این روند مانند تعویض صدا خفه کن استاندارد ادامه می یابد. چرا احساسم باید بگه اوستای توی گذشته همین آقاست؟

چرا باید اسم «اوستا» رو فریاد بزنم؟ من باید بفهمم قبل اون آتیشسوزی و فرار به ترکیه چه اتفاقهایی افتاده که هنوز بیخبرم؟ فیلتر هوای کثیف مانع از ورود میزان مناسب اکسیژن شده و همین قضیه منجر به کاهش توان و سوخت و ساز خودرو میشود.

با دقت به رفتارش نگاه میکردم. اگر وایر ماشین خراب شده باشد ممکن است فیلتر هوا خودرو پاره شود. یعنی اوستایی که شوهر بیتاست همون اوستایی که من صداش زدم؟

رک و رو راست و ساده، مثل همه ی مردای عصا قورت داده نبود توی هر محیط یک شکل. تا اینکه بعد از مدتی کوتاه از شوک بیرون اومد و خودش رو تا صندلی کنار تخت رسوند.

آخرین مطالب