عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

پ ـ پيش از رسيدن به گذرگاه پياده و در صورت حضور يا عبور اشخاص بايد وسيله نقليه خود را متوقف سازند و همچنين با

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

پ ـ پيش از رسيدن به گذرگاه پياده و در صورت حضور يا عبور اشخاص بايد وسيله نقليه خود را متوقف سازند و همچنين با دادن علامت رانندگان پشت سر را نيز به توقف دعوت نمايند تا پيادگان با آرامش عبور كنند.

فراری همواره به صدای خوش موتور و اگزوز خودروهایش مشهور بوده و مکلارن نیز آوازی کاملاً متفاوت سر میدهد. لامبورگینی نیز یکی از خودروسازان جدیدی است که اعلام کرد به زودی بر تولید خودروهای مدرن و پاک تمرکز خواهد کرد.

این قطعه به ظاهر ساده برای سلامت موتور نقش مهی را به عهده دارد زیرا تمام گازها و دودهای تولید شده را به خارج از خودرو هدایت میکند و اجازه نمیدهد که به سیستم خودرو آسیب وارد شود. موتور خودرو کیفیت موسیقیایی منحصربهفردی دارد، کاملا رویایی است و به راحتی یکی از بهترین صداهای موتور موجود در بازار است.

حال تصور کنید این خودروها در جشنواره ووداستوک با سازهای بینظیر خود همگی با هم به یکباره بنوازند. با کمک این امکانات راننده یک سواری دلپذیر را تجربه خواهد کرد.

فراری از یک موتور 12 سیلندر 6.3 لیتری با تنفس طبیعی سود میبرد که یکی از بهترین موتورها برای مسابقات است. البته این مشکل ممکن است بهخاطر نشتیهایی در نقاط دیگر سیستم Exhaust هم باشد، پس ترجیحا با یک تعمیرکار حرفهای مشورت کنید تا کلیه نقاط حساس را بررسی کند.

از سوی دیگر کاتالیستهای نصب شده در مسیر دود خروجی موتور هم در زمان سرد بودن نمیتوانند به خوبی به وظیفه خود عمل کنند و برای فعال شدن نیاز دارند دمای موتور و در نتیجه دمای گازهای خروجی موتور بالا برود و به این ترتیب یک موتور سرد به ویژه اگر دیزلی باشد مستعد آلایندگی بالایی است و گرم کردن سریعتر موتور خودرو از اهمیت زیادی برخوردار است و اینجا است که EGR میتواند به کمک موتور خودرو بیاید.

این خودرو نه یک آئودی TT آلبالویی و نه Û … از طرفی هم، یکی دیگر از ویژگیهای مهم کاتالیزور، کمک به جذب گرما و در نتیجه کاهش دمای موتور خودرو است. روند الکتریکیسازی خطوط تولید خودروسازان، این روزها جهانی شده است و بسیاری از شرکتهای خودروساز اعلام کردهاند که در آینده نزدیک تنها محصولات پلاگین هیبریدی و الکتریکی را به تولید خواهد رساند.

با وجود حمایتهایی که از تولید خودروهای پلاگین هیبریدی و الکتریکی صورت میگیرد، تبدیل سوپراسپرتهای قدرتمند به خودروهای پاک موجب نگرانی خودرو دوستان شده است. اکثر خودروهای برند لامبورگینی به زودی پلاگین هیبریدی خواهند شد و چهار نسخه تمام الکتریکی نیز توسط این شرکت به بازار عرضه خواهند شد.

بنابر اعلام رسمی این شرکت، لامبورگینی 1.5 میلیارد یورو برای توسعه خط تولید خود در نظر گرفته است تا میزان انتشار گازهای آلاینده این محصولات را تا سال 2025 به نصف کاهش دهد.

تولید اگزوز موتور سیکلت - ایران صنعت. برای سیمان سنگ زنی تولید توپ . البته مالکان این صدای بلند و خاص را رایگان دریافت نکرده و هزینه لازم برای در اختیار گرفتن برند فراری را تقبل خواهند کرد. بنابراین، صدای آنها در برابر عملکردی که مدنظر بوده، اهمیت کمتری داشته است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن