عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

هنگامی که جهتیابی مورد نیاز باشد مسیریابی میتواند موقعیت را محاسبه کند .سیستم ناوبری GPS خودرو شامل دو بخش اس

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

هنگامی که جهتیابی مورد نیاز باشد مسیریابی میتواند موقعیت را محاسبه کند .سیستم ناوبری GPS خودرو شامل دو بخش است: بخشی از گیرنده GPS و تجهیزات نمایش در خودرو نصب شده است.

بر روی سیستم نصب شود، افت فشار آنها نیز باید مد نظر قرار گیرد. ازاین رو، درصورتی که فاصله خودرو تا خودروی جلویی، به دلیل کاهش سرعت خودروی جلویی، از حد مجاز کمتر شود، سرعت خودرو بهطور هوشمند از هدایت کروز کنترل خارج میشود و کاهش مییابد.

سیستم پارک هوشمند یا دستیار پارک هوشمند در واقع ترجمه عبارت Intelligent Parking Assist بوده و آن را بطور مخفف IPA می نامند.سیستم هوشمند پارک یا همان IPA در سه شرایط پارک دوبل ، خروج از پارک دوبل و پارک سنگ چین یا همان پارک L می تواند مفید واقع شود.با روشن کردن یا در حالت آماده قرار دادن پارک هوشمند ، خودرو با اندازه زدن فضای موجود و در صورت مناسب بودن فضا ، روی صفحه نمایش پیام مربوط نمایش داده می شود.

نسل جدید کروز کنترل با نام کروز کنترل هوشمند (Adaptive Cruise Control) قابلیت تشخیص فاصله با خودروی پیش رو را نیز دارد. لطفا پرسشهای نامرتبط با هر پست را در سایت جواب ۲۴ مطرح کنید.3.

این سیستم، مشابه کروز کنترل معمولی، سرعت خودرو را بر اساس سرعت مورد نظر راننده که تنظیم شده است، کنترل میکند.با این تفاوت که این سیستم از آنجاکه مجهز به حسگرهای خاصی میباشد، سرعت خودرو را با توجه به فاصله تا خودروی جلویی تنظیم میکند.

اگر اگزوز خودرو شما دچار ایراد شده و قصد تعویض آن را دارید اما نمیدانید که چه نوع اگزوزی برایتان مناسب است، میتوانید از طریق تماس با مجموعه یدک یار از مشاوره رایگان تیم متخصص آن بهره مند شده و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

سامانهٔ ناوبری خودرو "Automotive navigation system" بخشی از سامانهٔ کنترل خودرو یا یک سامانهٔ سومشخص است که با اضافه کردن آن به خودرو، مسیریابی و پیداکردن محل را برای خودرو امکانپذیر میسازد.

اساس پیشرانه این موتورسیکلت از هوندا cb500 گرفته شده که با اضافه شدن دو سیلندر در کنار موتور 4 سیلندر هوندا و طراحی یک سرسیلندر جدید، موتور 6 سیلندر خطی sei750 طراحی گردید. سقف سانروف به دو صورت دستی و برقی موجود است، که البته امروزه با وجود تکنولوژی برتر در این حوزه حالت دستی سقف سانروف منسوخ شده است.

براین اساس پارچه استفاده شده برای صندلی خودرو باید متخلخل باشد تا هوا بتواند به راحتی حرکت کند.برای این منظور داخل صندلی چندین فن تعبیه میشود تا هوا را به سمت سرنشین پرتاب کند.صندلیهای مجهز به سیستم تهویه مطبوعی که هوای سرد را در اختیار سرنشین قرار میدهند دارای دو نوع ساختار هستند.

در واقع ساخت یک دستگاه خودرو مجموعه ای از تکنولوژی های فلزی، پلاستیک، شیمیایی، لاستیک، پارچه و نساجی، عایق، شیشه، اکلترونیکی و متالوژی را در بر می گیرد. به طورکلی، هر صفحه ای که در سقف خودرو با هدف ورود نور یا هوا به داخل خودرو جاسازی شده باشد، سانروف نام دارد.