عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

MEGURO K3 فقط در ژاپن توزیع شده است. مورد این قسمت معمولاً از جنس پلاستیک است. اگزوزهای طولانی تر و بزرگ تر،

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

MEGURO K3 فقط در ژاپن توزیع شده است. مورد این قسمت معمولاً از جنس پلاستیک است. اگزوزهای طولانی تر و بزرگ تر، معمولاً صدایی را که سیستم تولید می کند ملایم تر و عمیق تر خواهد کرد. معمولاً صدای کوبش یا تق تق سبک است ، این صدا بیشتر هنگامی احساس می شود که موتور نه در حال شتاب گرفتن است و نه در حال کاهش سرعت ، فرسودگی یاتاقان متحرک ، نامیزانی شاتون یا کمبود روغن ممکن است عامل صدا کردن شاتون باشد .

فشار روغن موتور پايين آمده است. پس عملگری لازم بود تا در زمان لازم وارد عمل شود و به کارکرد موتور کمک کند و در صورت عدم نیاز از مدار خارج شده و اختلالی در سیستم موتور ایجاد نکند.اما طراحی ساخت و اجرای چنین سیستمی بر اساس مکانیزمهای مکانیکی دشوار ، پیچیده و حجیم و معمولا به صرفه نبود.

بنابراین لازم است به بررسی مدار جرقه، چکش برق و بپردازید تا مطمئن گردید که تمام اجزای سیستم خشک و تمیز هستند ودرست کار می کنند.

لازم است کل شیر را تعویض کنید. اگر پس از بررسی جزئیات وسیله نقلیه و از بین بردن تمام نقص ها ، هنوز بوی بنزین در محفظه مسافر بوجود می آید ، پس ارزش بررسی همه فرشها ، صندوق عقب و صندلی های لکه های سوخت را دارد.

می توانید یک کیسه قهوه ارزان بخرید. برای این منظور می توانید از قهوه معمولی زمینی استفاده کنید. در نتیجه ، سفتی شکسته می شود ، در نتیجه بوتی سوخت در کابین بوجود می آید.

در این حالت ممکن است لوله های پلاستیکی شکسته شوند. گیربکس های اتوماتیک امروزی یک سیستم هیدرولیکی متشکل از چندین محفظه ، واشر و لوله هایی هستند که مستعد آسیب در اثر رسوبات و یا نشتی هستند. صدای بلند اگزوز می تواند احتمالاً خبر از یک نشتی در اگزوز خودرو بدهد.

شیلنگ ها به نازل ها وصل می شوند و با کمک آنها بخار سوخت به یک مخزن جاذب ویژه منتقل می شود. همانطور که مستحضر هستید، کاتالیزور یکی از قطعات با ارزش خودرو میباشد که در رنج قیمتی های بسیار بالایی به فروش میرسد.

کافی است آنها را با لکه های بنزین پر کنید. اگر این مسئله به خلاص شدن از شر بوی نامطبوع کمک نکرد ، می توانید به روش های دیگری متوسل شوید.

چگونه می توان از بوی بد خلاص شد؟ بعد از مدتی مشخص ، به سادگی فرو می ریزد. این مورد به طور مداوم تحت تأثیر بخار سوخت قرار می گیرد. به همین دلیل ما در دیوار مطالبی تحت عنوان راهنمای خرید خودرو تهیه کردهایم تا در شرایط فعلی بازار، فرآیند خرید خودرو را برای خریداران تسهیل کند.

با توجه به اینکه مرسدس بنز AMG GT که برای شرایط مسابقه ای طراحی و تولید شده است. دختر سفید پوستی که زیباییاش با ستارههای توی آسمون برابری میکرد خواب بود که با صدای فریاد مرد راننده چشمهاش رو باز کرد.

آخرین مطالب