عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

با این حال Dragg همچنان تاکید دارد که موستانگ پلیس بسازد. در هر صورت این موستانگ ۴ سیلندر نیز، حجم موتوری معا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

با این حال Dragg همچنان تاکید دارد که موستانگ پلیس بسازد. در هر صورت این موستانگ ۴ سیلندر نیز، حجم موتوری معادل ۲.۳ لیتر خواهد دارد که همراه با گیربکس ۶ سرعته دستی عرضه خواهد شد. ناگفته نماند که اسپویلر و سپر های جلو و عقب زیبا، رنگ آمیزی گیرا و ارتفاع بسیار کم خودرو درگ همراه با غرش اگزوز بورلا خلافکاران محترم را قطعا تحت تاثیر قرار خواهد داد.

الف ـ 14 ـ وانت يك كابين: وسيله نقليه موتوري كه اتاق راننده و اتاق بار به صورت دو محفظه جداگانه و بر روي يك شاسي باشد و براي حمل بار ساخته شده و مجموع وزن خودرو و ظرفيت حمل بار آن كمتر از 5/3 تن است.

ماده 37 ـ راندن كليه وسايل نقليه عمومي بدون دردست داشتن برگ معاينه معتبرممنوع است اين برگ كه مدت اعتبارش در متن آن قيد ميگردد بايد هميشه برسطح داخلي شيشه جلوي وسيله نقليه بنحويكه براي مأمورين انتظامي قابل رؤيت باشد نصب گردد.

صدای تقه از زیر ماشین یکی از نکات عیب یابی خودرو از روی صداست، این موضوع کاملا با وضعیت لنت ها و جایگیری درست لنت ها مرتبط میباشد، ممکن است لنت ها در زمان تعویض یا به درستی جا نگرفته یا اینکه لق شده، گاهی هم در اثر فشار زیاد به ترمز دو فنر موجود در زیر ترمزها آسیب دیده و نیاز به تعویض دارد، اما در موارد دیگر نیز ممکن است، این ایراد از پلوس خودرو یا دسته موتور باشد که باید با مراجعه به مکانیک برای رفع این مشکل اقدام کنید.

در واقع میتوان ۳S-GTE را محبوبترین پیشرانه چهار سیلندر تویوتا برای تیونینگ دانست، علاوه بر مشخصات فنی مناسب ، تیراژ فوق العاده زیاد پیشرانههای سری ۳S نیز زمینه ساز قیمت مناسب و فراوانی قطعات یدکی این پیشرانه ها را به وجود آورده است.

برخی خودروهای اسپرت خریداری میشوند تا رانده شوند اما اگر بخواهیم کمی با خود صادق باشیم، برخی دیگر نیز صرفا خریداری میشوند تا به رخ سایرین کشیده شوند. اما اگر کمی رو راست باشیم، موستانگ ماشین پلیس ها نیست! مثلا تصور کنید سوار و پیاده کردن مجرمین را که قرار است بر صندلی عقب موستانگ دو در بنشینند، پدیده ای که می تواند برای پلیس های آماتور کمی مشکل ساز باشد.

اغلب یک واشر یا آب بند معیوب یا رادیاتوری که خوب کار نمی کند، یا هر مورد دیگری میتواند عامل داغ کردن موتور باشد.

شرکت صنایع هواپیمایی کاواساکی کار ساخت انجین موتورسیکلت را در سال 1949 آغاز کرد که در 1952 به سرانجام رسید و تولید انبوه آن در 1953 آغاز شد. اين در حالي است كه در برخي از مناطق شهر تهران آلودگي صوتي تا 90 دسيبل هم رسيده است.

فيلتر سوخت ممکن است گرفته باشد. برخلاف بیرون، H6S در داخل همان رویکرد طراحی H6 را ادامه داده است اما طراحان با ایجاد تفاوتهایی در رنگ، جزئیات و تزئینات، سعی در ارائهٔ نمای بصری متفاوتی داشتهاند. با توجه به فرصت ۴ ماهه برای نصب DPF بر روی انواعی از خودروهای تولید داخل نیاز به نظارت از سوی مراجع قانونگذار و نظارتی وجود دارد.

نسل قبل ب ام و Z4 با آن سقف فلزی سنگین جداشدنیاش گرچه به درد فشن شوهای خودرو میخورد اما از نظر ویژگیهای یک اتومبیل اسپرت چندان مطلوب به نظر نمیرسد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن