عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

روغن موتور پارانوکس در حال حاضر در عرصه روانکار صنعتی برای خودروها محصولی بیرقیب است و در خاور میانه به عنوان

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

روغن موتور پارانوکس در حال حاضر در عرصه روانکار صنعتی برای خودروها محصولی بیرقیب است و در خاور میانه به عنوان بهترین روغن موتور شناخته میشود.

بسته به کیفیت سوخت، استهلاک بیش از حد قطعات داخلی موتور، نحوه رانندگی و شرایط آب و هوایی نامناسب، عملکرد موتور از حالت استاندارد خارج شده و دودهایی به رنگ های مختلف از اگزوز آن خارج می شود که گاهی رانندگان این گونه خودروها با برخورد و اعمال قانون توسط پلیس نیز روبه رو می شوند.

در کف برجک هم یه جعبه کراز و یک جعبه حافظه داریم که امکان بارگیری انواع مهمات را برای توپچی فراهم می کند که بسته به نوع هدف از چه نوع گلوله ای برای شلیک استفاده کند. بنابراین، اطّلاعات منتشر شده در منابع معتبر عنوان میکنند که هیچ ارتباط معناداری میان یک منبع اگزوز اسپرت ((استاندارد)) با افزایش میزان مصرف سوخت خودرو وجود ندارد و این مشکل به دلیل تناسب غلط میان سر اگزوز و لولههای اگزوز پدیدار میشود.

سیستم مخابرات و بی سیم هم همگی در این مرحله نصب می شود. این سایت امکان دید و هدفگیری و شلیک بر اساس نوع گلوله را به اپراتور می دهد.

امروز ما به این فناوری دست پیدا کردیم و سایت دید راننده و توپچی را اعم از سیستم های سرد شونده و غیر سرد شونده را به تانک ها اضافه کردیم.

این سیستم کمک می کند هنگامی که تانک در زمین ناهموار حرکت می کند توپچی بتواند در سایت هدفگیری همواره بدون لغزش هدف خود را ببیند و به سمت آن شلیک کند. البته در این مسیر از همکاری صنعت های همکار هم بهره می بریم و توانسته ایم برای دید راننده یک سیستم Fov را توسط یک یا چند سنسور تعبیه کنیم که دید راننده را در شب ارتقا دهیم و برای دیدشبانه توپچی هم این امکان را فراهم کنیم که اهداف را تا فاصله 4 کیلومتری ببیند و مورد هدف قرار دهد.

در وسط، یک لوله 125 م م بدون خان تعبیه شده که توسط یک سیستم خودکار گلوله ها از مخزن توسط یک بازو به درون لوله انتقال می دهد. فردی که از موتور دیزل ژنراتور استفاده می کند باید درمورد نحوه کار و ایمنی آن نیز اطلاعات داشته باشد.

چیزی که ما را درمورد این خودرو حیرت زده کرده است این است که تنها تغییرات اساسی ایجاد شده روی خودروی جدید F-Type Sport 400 2018 در طراحی بدنه ی آن اعمال شده است که بعضی از منتقدین اصلا آن را تغییر نمی دانند.

جلوپنجره چهارگوش کرومی بهمراه پنج خط افقی و نوشته ی MACK بر روی آن، ارزش خاصی را هدیه کرده است. در این مورد ، هنگامی که نیاز فوری به غرق کردن جریان جلو وجود دارد ، می توانید این کار را بدون فکر کردن در مورد عواقب انجام دهید.

11 بلوکی که مربوط به سیستم استابلایزر است در این مرحله نصب می شود و پس از آن بلوک های مربوط به سیستم گلوله گذاری هم نصب می شود. بعد توسط کنترل کیفیت این تست ها تایید شده و بعد از تایید، اجازه برجک گذاری به تانک داده می شود.

آخرین مطالب