عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

آیا رنگ کابوت جدید رنگ فابریک محسوب میشه؟ دیزل ژنراتورهای ولوو دارای رادیاتور فابریک است بر روی موتور نصب است

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

آیا رنگ کابوت جدید رنگ فابریک محسوب میشه؟ دیزل ژنراتورهای ولوو دارای رادیاتور فابریک است بر روی موتور نصب است و تمام لوازم از جمله تلمبه تخلیه روغن، فیلترآبگیر، فلنچ اگزوز، کابل کن باس، فلنچ اگزوز و تلمبه گازوئیل داخل کارتن قرار دارد و بعد از نصب شاسی و کوپله بر روی موتور نصب می شود.

اگر بخوام کابوتی بارنگ فابریک داشته باشم با جه قیمتی میتونم تهیه کنم؟ عذرخواهم یادم رفته قید کنم. رادیاتور یکی از مهمترین اجزاء سیستم خنک کننده موتور است که هر گونه اشکال در عملکرد آن باعث داغ کردن موتور اتومبیل در شرایط خاص میشود ، اولین و شایع ترین اشکال رادیاتور کثیف شدن و جرم گرفتن شبکه های داخلی رادیاتور است که باعث جلوگیری از چرخش صحیح مایع خنک کننده در سیستم میشود .

در واقع این قطعات کوچک و ساده محیط را آرامتر کرده و باعث آرامش بیشتر افراد مشغول کار در در سیستم می شود. این عمل اگرچه امری ساده و عادی به نظر میرسد، اما میتواند بیانگر مسئلهای مهم در سیستم خودرو باشد.

بر همین اساس از این نوع فن در تهویه تونل ها، پارکینگ ها، صنایع و کارخانه ها و همچنین هوادهی به معادن و تونل های در حال احداث استفاده می گردد.

قطعات خودرو به دلیل شکل ساختاری خودرو و ابعاد و توان خودرو متفاوت است ولی دلیل بر این نیست که کم کردن آب رادیاتور در هر خودرو خاص و مخصوص آن باشد. بیشتر قطعات یافت میشه و تو گمرگ "تهران" و "رسالت" براحتی یافت میشه ولی مدل های اون ها با هم فرق داره !

با سلام.برای خرید این نوع سپرها با فروشگاه های قطعات بدنه در سایر شهرها و استان ها مراجعه نمایید.لطفا به تاریخ ثبت این آگهی دقت نمایید.با افزایش قیمت خودروها این قیمت ها افزایش پیدا کرده اند و پس از بررسی قیمتها به روز میشوند.با تشکر مدیریت سایت.

با سلام.به نماییندگی های مجاز سراسر کشور مراجعه نمایید و یا به فروشگاه های بدنه ی خودرو مراجعه نمایید. از آنجایی که نمیتوان پـیستون را بهگونهای ساخت که خود به خود سیلندر را درزبنـدی کند، بنابراین درناحیه فوقانی پیستون محلی جهت قرارگیری رینگ تعبیه شده است.

اگر دود، مربوط به سوختن ماده خنککننده باشد اصطلاحا به آن دود شیرین میگویند و اگر فقط بوی سوختگی باشد مربوط به سوختن مایع هیدرولیک گیربکس است. درخودروهای جدید که مجهز به سیستمهای پیشرفته تزریق سوخت انژکتوری میباشند، بازکردن ترموستات باعث افزایش مصرف سوخت میشود.

مصرف سوخت - 6.0 لیتر در 100 کیلومتر. قیمت 13200 برای مصرف کننده. برای صداگیری بهتر و گرفتن جون واقعی صدا بهتره که کاتالیزور نباشه یعنی حذف شده باشه! رزوناتور امواج صدا را به صورت اکو شده در محفظه ایجاد می کند و این باعث تشدید صدای خروجی از اگزوز می شود.

منبع اسپرت APM40 بجای منبع صدا خفه کن اصلی خودرونصب میشه(منبع اصلی باز میشه کاملا ومنبع جدید نصب میشه بجاش). منبع ها برای پژو 405،سمند،پارس آماده نصب فابریکی هستن یعنی فلانچ روشون جوش میشه!

آخرین مطالب