علت صدای بلند اگزوز ماشین های رالی چیه؟

صفحه دیسک مناسب برای شتاب بیشتر خودرو “صفحه دیسک زانتیایی” میباشد که در ایران نمیتوانید نمونه صفر آن را تهیه

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

صفحه دیسک مناسب برای شتاب بیشتر خودرو “صفحه دیسک زانتیایی” میباشد که در ایران نمیتوانید نمونه صفر آن را تهیه کنید چراکه چنین محصولی تولید نمیگردد اما میتوانید نسخه های استوک دیسک را تهیه کنید و آن را لنت کوبی کنید.

توربو فن مکانیکی را متاسفانه در ایران به روش نادرستی استفاده میکنند یعنی در نصب آن اشتباهاتی وجود دارد ، این قطعه مکانیکی بایستی مستقیماً به دریچه گاز وصل گردد و جلوی فن کاملاً رو به هوای باز باشد یعنی نباید فیلتر هوا همراه با این قطعه نصب گردد.

نام لامبورگینی هوراکان مانند سایر مدلهای لامبورگینی یک نام اسپانیایی است که از یک گاو وحشی در مسابقات گاوبازی اسپانیا برگرفته شده است که این گاو به خصلت مبارزه طلبی و وحشی بودنش معروف بوده است.

تعداد زبانه های گیربکس 1975 بیستر از نسخه اورجینال میباشد و در نتیجه میتواند سرعت بیشتری را با دور موتور کمتر به شما ارائه کند یعنی فکر کنید در جاده با سرعت 110 کیلومتر بر ساعت در حال حرکت هستید ، گربکس اورجینال روی دور موتور 3.1 میباشد اما گیربکس ربزدنده 1975 روی دورموتور 2.7 خواهد بود و این یعنی شما میتوانید سرعت بیشتری را با یک دور موتور یکسان نسبت به گیربکس اورجینال تجربه کنید.

تغییر گیربکس اورجینال به 1975 میتواند تاثیر بسزایی روی اتومبیل شما داشته باشد به نوعی که مطابق با آخرین تست ها توسط خود ما ، سمند با تغییر گیربکس و نصب هدرز به راحتی پژو 207 را از میدان به در کرده و شتاب بیشتری را نشان داده است.

قیمت گیربکس 1975 چقدر است؟ تغییر گیربکس چقدر میتواند روی شتاب خودرو تاثیر داشته باشد؟ البته توجه داشته باشید جنس لنت نیز در شتاب شما تاثیر خواهد داشت پس سعی کنید از لنت مناسب برای لنت کوبی صفحه استفاده کنید و بهترین جنس را انتخاب کنید.

خیر به هیچ عنوان سعی نکنید این کار را انجام دهید چراکه صفجه دیسک معمولی بسیار ضعیف بوده و امکان خرد شدن صفحه و صدماتی به گیربکس را دارد. 8- سوپاپ برقی EGR : وقتی دمای موتور افزایش می یابد تولید اکسیدهای ازت و NOX زیاد می شود برای کاهش تأثیرات زیان آور NOX سعی به خنک نگه داشتن موتور می کند .

اما اگر میخواهید چیزی کمی سبکتر باشد، کرولا در بخش طراحی کمی محدودتر به نظر میرسد. تنظیم باد لاستیک بسته به فصول مختلف تنظیم میگردد اما در مورد شتاب بایستی باد دقیق بسته به شرایط تنظیم گردد.

صفحه و دیسک بر روی یکدیگر قرار دارند و با هم کارایی کلاچ را تکمیل میکنند ، به عبارت دیگر این صفحه دیسک است که میتواند خودرو شما را بسیار روان یا بسیار بدکار جلوه دهد ، حتی ممکن است شما گیربکس بدون ایراد و عالی داشته باشید اما صفحه دیسک رو به اتمام باشد و در نتیجه در هنگام شتاب اولیه بدنه خودرو دچار لرزه شود.

به گزارش تالاب دراین پست نگاهی داریم به مهمترین و رایج ترین صداهای اضافی موتور اتومبیل و بررسی علل و راههاي رفع عیب ان. اگزوز خودرو یکی از مهمترین قطعه در وسایل نقلیه می باشد. اين طرح صرفا به عنوان يک ايده سرمايه گذاری مطرح می شود.