علت صدای بلند اگزوز ماشین های رالی چیه؟

جنس سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور از چدن، آهن نرم و یا فولاد ساخته شده است. نسل دوم مرسدس بنز E190 ارتقا یافته ب

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

جنس سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور از چدن، آهن نرم و یا فولاد ساخته شده است. نسل دوم مرسدس بنز E190 ارتقا یافته با پسوند Evo II همراه با تغییراتی از جمله میل لنگ های قوی تر، تعلیق بهتر، سیستم تزریق سوخت مدرن تر، اگزوز های بزرگتر و کیت بدنه مخصوص عرضه شد.

از آنجایی که در آن سالها، خودروهای مرسدس بنز به ستاره های اتومبیل رانی آلمان تبدیل شده بودند، مرسدس بنز تصمیم گرفت تا نسخه های قوی تری از سدان های اسپرت خود را روانه بازار کند.

همراه فنی مرسدس بنز. وی با تاکید بر اینکه ساخت و سازهایی که در حریم کیفی رودخانه هستند مدنظر ما هست گفت: در مصوبه جدید شورای عالی امنیت ملی اعمال قانون به جای تخریب لحاظ شده زیرا اعمال قانون میتواند با ایجاد تصفیه خانه و موارد دیگر همراه باشد که نوع نگاه ما را به تخریب و رفع آن از بین ببرد.

فرمان کوچکتر و مخزن سوخت بزرگتر از دیگر تغییرات این خودرو نسبت به نمونه استاندارد بودند. نسل نخست این خودرو ملقب به Evo I برای اولین بار در مراسم گرندپری پیست نوربرگرینگ به رقابت با بی ام و M3 و فورد سیرا RS رفت و در سال ۱۹۸۹ مشتریان قادر به سفارش آن بودند.

در این طرح به منظور کاهش آلاینده های گازی و دوده یک سامانه آزمایشگاهی پلاسما کاتالیستی برای بررسی کاهش آلاینده های گازی موتور سیکلت و دو سامانه موتور دینا موتور برای بررسی اثر مبدل کاتالیستی و دستگاه پلاسمای ساخته شد و روی موتور سیکلت هوندا cg125 دست دوم که بیشتر در سطح شهر مورد استفاده است، به کار گرفته شد.

در این قسمت تحقیق با موضوع بررسی انواع کاتالیست های اگزوز اتومبیل و روش ساخت آنها به صورت فایل word برای دانلود ارائه شده است. شما در حال ارسال گزارش برای محصول لوله اگزوز مدل D2 ترک (هر شاخه 60CM) هستید!

نکته مهم: لطفا عنوان محصول را در گزارش خود قید کنید. قبل از ارسال گزارش تخلف حتماً از صحت گزارش خود مطمئن شوید. از ارسال گزارشهای پی در پی جداً خودداری کنید.

مرسدس 190D سری 201 در سپتامبر 1985. سری Reparaturanleitung ، باند 1089/1090/1091. (به زبان آلمانی). مرسدس 190 سری 201 در نوامبر 1984. سری Reparaturanleitung ، باند 1039. (به زبان آلمانی). بنز E 190 -این مطلب در مورد یکی از تولیدات لوکس مرسدس بنز است؛ که توسط AMG به یک هیولا با نفس های آتشین تبدیل شد.

این موتور با نام TNT ۲۴۹ هم شناخته میشود و یکی از قدرتمندترین موتورهای خیابانی در ایران محسوب میشود. در این شرایط شما چه راهکاری پیشنهاد میکنید؟ فن های سانتریفیوژ با توجه به تعداد دور پروانه و سایز آن حجم های مختلفی از هوا را ایجاد می کنند این به آن معنی می باشد که شتاب و حجم هوای تولید شده توسط فن سانتریفیوژ منوط به سایز و سرعت چرخش پروانه می باشد.

یعنی با استفاده از همان تخته چوبها و همچنین خریدن عایقهای صوتی، یک باکس یا کابین بسازید و دستگاه را داخل این کابین قرار دهید. مشکل در جرقه زنی در یک شمع و یا خرابی کوئل می تواند باعث روشن شدن چراخ چک شود.

آخرین مطالب