علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

در سال 69، 5262 دستگاه نوا SS با موتور 396 375 اسبی به فروش رسیدند در حالیکه مدل ضعیفتر 396 به قدرت 350 اسب ب

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در سال 69، 5262 دستگاه نوا SS با موتور 396 375 اسبی به فروش رسیدند در حالیکه مدل ضعیفتر 396 به قدرت 350 اسب بخار نیز فروشی معادل 1947 دستگاه داشت. سرعت عملکرد این کیت به نحوی است که در زمانی کمتر از یک ثانیه شیر باز شده و به همان سرعت شیر بسته می شود و در حالت بسته خودرو شما صدای عادی خود را خواهد داشت و دیگر اثری از آن غرش هیجان انگیز نخواهد بود و نکته قابل توجه اینکه در هنگام باز بودن شیر، به دلیل کاهش مقاومت اگزوز، راندمان خودرو شما افزایش خواهد یافت.

بنابراین اگر بتوانیم راهی برای تجزیه مولکول ها، هنگام خروج گازها از موتور خودرو و پیش از منتشر شدن آنها در هوا پیدا کنیم، مشکل آلودگی یا حداقل بخشی از آن قابل حل خواهد بود.

همچنین بازید و اطمینان از سالم بودن پمپ سوخت که وظیفه رساندن و پمپاژ به سیستم سوخت رسانی را دارد میتواند به رفع عیب و حل مشکل دیر روشن شدن دیزل ژنراتور کمک کند. به طور مشابه، شما میتوانید یک تست نشتی داخلی انجام بدهید که محفظه احتراق را با هوای فشرده پر میکند و با اندازه گیری میزان هوای نشتی از طریق واشر سرسیلندر یا هر مجرای دیگری مشکل قابل شناسایی خواهد بود.

صدای سوت در زمان ترمزگیری میتواند علل مختلفی داشته باشد مثلا میتواند ناشی از لرزش بین لنتهای ترمز و گیره نگهدارنده پیستونها و یا تماس بین لنتها با خود دیسک باشد. سطح تماس این قطعه با سرسیلندر را به گونه ای توسط ماشین کاری تخت (Flatness) میکنند تا کاملاً منطبق بر سطح مجراهای خروجی سر سیلندر شود.

هدرز 405 Tu5 کولر رو با تعویض کمپرسور و انداختن مدل قویتر فک میکنم بشه کاری کرد! اما با سفارش یک جعبه دنده ی چهار سرعته ی با ضریب دنده های نزدیک به هم به قیمت 184 دلار، یک دیفرنسیال لغزش محدود به قیمت 43 دلار و یک سیستم فرمان هیدرولیک با عملکرد سریعتر به قیمت 84 دلار باز هم هزینه ی کلی از 3500 دلار تجاوز نمی کرد.

همواره ایجاد صدای جذاب و هیجان انگیز یکی از مقوله های مورد علاقه دوستداران خودرو های اسپرت است. پس پیشنهاد می کنیم این تجربه هیجان انگیز را از دست ندهید و با خرید و نصب این کیت بر روی خودرو خود از صدای اسپرت و غرش هیجان انگیز آن لذت ببرید .

کیت اگزوز پنتر این امکان را برای شما فراهم می نماید تا در محیط هایی که امکان ایجاد صدای هیجان انگیز از خودروی خود دارید به راحتی و تنها با فشردن یک دکمه ریموت کنترلر به آن دست یابید.

در واقع این کیت یک مسیر میانبر است که بخشی از مسیر اگزوز شما را حذف نموده و امکان لذت بردن از صدای اسپرت خودرو شما را فراهم می نماید. همچنین در مدل جهانی این خودرو گرم کن صندلی های جلو نیز موجود بوده که در مدل های موجود در ایران حذف شده اند اما می توان جای خالی آن ها را مشاهده کرد، هرچند خودروهای عرضه شده در ایران دارای روکش صندلی مخملی هستند و کمتر نیازی به تجهیزاتی چون گرم کن و سرد کن دارند.

محمد پاسخ (1 سال پیش) بیخود ترین ماشین هر چیز اشغال فرانسه و چین ما بدبختها باید سوار شیم تو صعنت ماشین خیلی خیلی ضعیف هستیم فقط تو یک جمله متاسفا برای خودروسازیها ماشین چینی ک الان تو بازار درجه 3ب ایران میاد چون جای مشتری نداره الا ایران علی پاسخ (2 سال پیش) نقل قول از a dala : الان پژو پارس بهترین ماشین توی این رنج ایرانخودرو هست.

این سری نیز با یک به روزرسانی در سال 2012 آن قدر موفق بود که تا سال 2017 روی خط تولید ماند و کم کم جای خود را به نسل ششم داد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن