علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

چنانچه موقع برداشتن وایر لرزش موتور بیشتر شد نشانه سالم بودن شمع، و اگر با برداشتن وایر تغییری در حالت موتور

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

چنانچه موقع برداشتن وایر لرزش موتور بیشتر شد نشانه سالم بودن شمع، و اگر با برداشتن وایر تغییری در حالت موتور پیش نیامد همان شمع روغن زده است که باید پاک کرده و در صورت امکان، تعویض نمائیم و یا تنظیم گردد.

از فنریت افتادن رینگها، چسبندگی رینگ روغنی روبروی هم قرار گرفتن دهانه رینگها، سائیدگی سیلندر و خرابی لاستیک گیت سوپاپ، زیادی روغن در کارتر، قطع شدن برق همان شمع (افتادن وایز). لقی میللنگ بر دو نوع است: لقی افقی و لقی عمودی، لقی افقی در اثر سائیدگی بغل یاطاقانها و لقی عمودی در اثر سائیدگی و شل بستن یاطاقانها بوجود میاید.

جلوگیری از سائیدگی میلسوپاپ، جلوگیری از کم شدن فشار روغن و کار کردن صحیح میل بادامک. کار بوش میلسوپاپ چیست؟

ب: طریق دوم کنترل روغن به وسیله یک چراغ انجام میپذیرد که یک شمع مثلاً (در دورهای کم) و یا کار نکردن خود اویل پمپ فشار روغن کافی نباشد و به قطعات مختلف نرسد چراغ روشن شده و اعلام خطر نموده و از این لحظه تا پیدا کردن عیب و برطرف نمودن آن باید از به کار انداختن موتور خودداری کرد.

لذا لازم است برای یافتن کالای ارزان همواره قیمت روز آن را مد نظر داشته باشید. از نشانه های خرابی کاتالیست خودرو می توان به کاهش شتاب موتور، روشن نشدن خودرو، افزایش مصرف سوخت ، لرزش خودرو ، بوی بد و افزایش میزان آن به مرور ، کاهش دمای کاتالیست ، سخت استارت خوردن ماشین و روشن شدن چراغ چک اشاره کرد.

هنگامی که دود اگزوز غیر عادی و یا اینکه بوی بد اگزوز را استشمام می کنید، این موضوع می تواند خطر بالقوه برای سلامتی شما محسوب شود.

خنک کننده معمولی خود را برای چنین اسکوتر ها در تولید و پیکربندی پیچیده تر است. چرخ ها از بالانس خارج شده اند. کاتالیزور ها بعد از خرابی معمولا دیگر قابل استفاده نیستند.

فن پشت بامی می تواند در مصارف صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار گیرد و به توجه به عملکرد قابل قبول و اندازه کوچک میتواند انتخاب مناسبی باشد. فشار زیاد گازهای محترق شده پیستون را به طرف پایین میراند.

در این زمان پیستون پس از عبور از جلو مجاری تنفس هوای تازه را تاحد معینی متراکم میسازد. پیستون در مسیر حرکت روبه پایین خود جلو مجاری تنفس هوای تازه را باز میکند.

برابوس 900 راکت براساس مرسدس AMG GLE 63S شکل گرفته است، اما به لطف افزایش حجم پیشرانه از 3982 به 4407 سی­سی و مواردی مثل تغییر ابعاد پیستون و توربوشارژر، نصب قطعات جدید همچون میل­لنگ، بروزرسانی پمپ سوخت­رسانی و نصب سیستم اگزوز از جنس فولاد ضدزنگ به همراه خروجی­هایی ساخته شده از فیبرکربن و تیتانیوم، اکنون 888 اسب­بخار قدرت و 1050 نیوتنمتر گشتاور در اختیار دارد.

آخرین مطالب