علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

این خودرو که جدیدترین و آخرین محصول مازراتی در ایران به شمار میآید، یک سدان سایز متوسط لوکس است که قوای محرکه

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این خودرو که جدیدترین و آخرین محصول مازراتی در ایران به شمار میآید، یک سدان سایز متوسط لوکس است که قوای محرکه خود را مدیون پیشرانه ۶ سیلندر توئین توربوشارژ ۳ لیتری و جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک زد اف است.

برخی از آنها به طور کامل ماشین خود را طلاق داده اند و برخی فقط در موارد خاص از آن استفاده می کنند. ماده 20 ـ هنگام نقل و انتقال مالكيت وسايل نقليه، متعاملين يا قايممقام قانوني آنها ابتدا درخواست خود را به راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي يا مراكز مجاز تعيين شده ارايه مينمايند تا پس از احراز اصالت خودرو و تطبيق مدارك آنها، نسبت به فك پلاك منصوبه بر روي خودروي مورد معامله و اختصاص پلاك جديد و صدور شناسنامه جديد و ثبت تغييرات مزبور در نظام رايانهاي راهنمايي و رانندگي اقدام گردد.

ماده 221 ـ بازگذاشتن در صندوق عقب وسيله نقليه در حال حركت، يا نصب پرده يا كركره يا هر چيز ديگري كه مانع ديد عقب وسيله نقليه شود ممنوع است. یه دوست قبل از اینکه دوستمون بشه یه غریبه است.

تو که کل عمرت توی ایتالیا گذشته، چطوری تونستی توی یه مدت کوتاه این همه دوست و آشنا پیدا کنی؟ لحظهای توی این خونه آرامش نیست. تک خندهای به چهرهی وا رفتهام کرد و دستش و توی هوا تکون داد؛ چشمکی زد و گفت: شب خوش آقا پلیسه!

دستهاش مشت شدند و مردد سر و گردنش رو به عقب متمایل کرد. ضعف دیگر سیستم تهویه مطبوع تاثیر منفی قابل توجه بر روی توانایی حرکتی خودروست که البته این ضعف تا حدی برای خودرو های 4 سیلندر با حجم کم قابل پیشبینی است؛ اما این مورد در ترافیک و در صورتیکه سرنشینان خودرو بیش از 2 نفر باشند راننده را دچار دردسر خواهد کرد.

برای تعویض رزوناتور با قطعه جدید ، باید قسمت قدیمی را بریده ، رزوناتور را با پرکننده در جای خود وارد کرده و آن را از دو طرف جوش دهید.

3- روشن نشدن خودرو یا روشن شدن دیرهنگام با استارت های مکرر نشان از خرابی این قطعه می تواند داشته باشد .

انواع سیستم های هواکش دمنده و مکنده تولید شده در شرکت های معتبر با لیست قیمت های متفاوت به فروش می روند.

توضیح مشکل: فرمان در سرعت های بین ۶۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ارتعاش می کند. در واقع تفاوت ولتاژی در این حرکت و در بین دو انتهای سیم یا رسانای الکتریکی ایجاد شده که این تفاوت باعث شده تا هم بار الکتریکی جریان بیابد و هم که جریان الکتریکی تولید شود.

البته من هم خيلي بهش رسيدم تا الان ۴ بار روغن عوض کردم ۲ بار شمع مصرفشم از xu7 کمتره در مجموع از موتورش خيلي راضبم ولي بقيه چيزا زياد جالب نيست.