علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

يه وقت ديگه هم راجع به شتاب و رانندگي و … موتور سیکلت نیز مانند خودرو که با فرمان هدایت میشود، دارای دستههایی

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

يه وقت ديگه هم راجع به شتاب و رانندگي و … موتور سیکلت نیز مانند خودرو که با فرمان هدایت میشود، دارای دستههایی است که کار فرمان را در خودرو انجام میدهند، و به موتور سوار در کنترل کردن و حفظ تعادل در حین رانندگی کمک میکنند، علاوه بر این، این دستهها توانایی کنترل، کاهش و افزایش سرعت و شتاب را نیز دارند.

ميرسد، انجام خواهد شد. کاری که سیستم ترمز موتور انجام میدهد رهاسازی کمپرس موتور با استفاده از سوپاپ دود است اما ترمز اگزوز جلوی گازهای خروجی از اگزوز را گرفته و با ایجاد فشار سرعت میللنگ را کم میکند که این کاهش سرعت میللنگ سبب کاهش سرعت حرکت خودرو نیز میشود.ترمز اگزوز معمولا در قسمت خروجی توربوشارژر قرار گرفته است و جلوی خروج دود اگزوز را میگیرد.

کاتالیزور تشکیل شده از انواع بسیاری از فلزات گرانبها ، با توجه به نظر refitting ، در واقع یک مقصر عمده مانع از اگزوز صاف ، و آن را نیز یک نقطه آزار دهنده گرم است ، بنابراین بسیاری از مردم را انتخاب کنید به جای آن ، اغلب فقط یک بخش کوچکی از راست از طریق ، آنها می توانند خروجی صاف احساس ، و صدا نمی خواهد در داخل گرفتگی.

اگزوز خودرو چه وظیفه ای بر عهده دارد ؟ موتور سراتو سایپا چه مشخصاتی دارد؟ گذشت تا اینکه سراتو سایپا در دو مدل دندهای 1600 سیسی و اتوماتیک 2000 سیسی ثبت نام و شد و به دست مشتریان رسید.

نسخه اتوماتیک سراتوی سایپا، به موتور 2000 سیسی 156 اسببخاری و گشتاور 194 نیوتن متری مجهز است. این موتور توان ۱۷۶ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه و گشتاور ۲۳۳ نیوتن متر در …

وجود ایراد در انژکتورها، مسدودشدن ورودی هوا به موتور، کثیفی فیلتر هوا، خرابی دریچه ساسات در خودروهای کاربراتوری، وجود ایراد در سنسور اکسیژن یا سایر سنسورهای مرتبط با اندازهگیری فشار و جرم هوا، میتوانند دلیل برهمخوردن تعادل میزان سوخت و هوای ورودی به موتور باشند.

در صورت عدم وجود ترموستات در مسیر سیستم خنککننده موتور، در زمان تردد در جادههای کوهستانی و شیبدار، دمای موتور افزایش مییابد و در صورت ادامه حرکت در مسیر سرپایینی و جادههای مسطح، دمای موتور به سرعت کاهش میباید.

مواد اولیه: کلیه اقلامی که براساس BOM به صورت مستقیم در محصول به کار می رود. اگزوزفن های اتاق تمیز را معمولا با استفاده از چندین فیلتر طراحی می کنند تا بتوانند به راحتی هوا را فیلتر کرده و دوباره به داخل محیط بازگردانند.

کدام خودرو می تواند جایگزین پژو 206 باشد ؟ این موتور به یک گیربکس 6 دنده اتوماتیک و تیپترونیک متصل شده که قدرت را به چرخهای جلو خودرو میرساند. اثرات: احتراق ناقص و افت قدرت موتور.

خودرویی ٣٠ ٤٠ میلیونی که در عین ظاهر مناسب و جوانپسندانه و قابلیت حرکتی مناسب، امکانات رفاهی خوب و ایمنی قابل قبول ( حداقل بین خودرو های داخلی ) هم در لیست ویژگی های خود داشته باشد.

آخرین مطالب