علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

چنین حمایتهایی در همه جای دنیا وجود دارد. این کالا به هیچ عنوان دچار تغییر رنگ نشده و در جای خود کاملا فیکس و

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

چنین حمایتهایی در همه جای دنیا وجود دارد. این کالا به هیچ عنوان دچار تغییر رنگ نشده و در جای خود کاملا فیکس و بدون حرکت باقی بماند.

سراگزوز تمام استیل زیمر دارای رنگ کوره ای یا به اصطلاح آتشی می باشد . به عنوان مثال در شهرهایی مثل تهران و جنوب ایران که هوا بسیار آلوده است و آلایندههای مختلفی نظیر ریزگردها در هوا وجود دارد، عمر تمامی فیلترهای موتور سیکلت کمتر شده و به میزان قابل توجهی کاهش مییابد.

دنده خودرو به نرمی عمل میکند و شما کمتر متوجه تعویض آن میشوید. در آخر باید اشاره کرد که اصلیترین دلیل خرید سراتوسایپا این است که شما نمیخواهید ماشین صفر چینی سوار شوید و ماشین اتوماتیک میخواهید که حداقل کمی اصیل باشد.

در دیزل ژنراتور ها به دلیل اینکه سر و صدای زیادی تولید می کنند استفاده از کانوپی یا اتاقک فلزی بسیار ضروری و لازم است. البته که نبود برخی امکاناتی که قبلا شاهد آن بودیم، مهمترین دلیل کسلکننده بودن رانندگی با سراتو سایپایی است.

در اصل تفاوتی بین عملکرد موتور و گیربکس نسخه سایپایی و مدل وارداتی وجود ندارد و از نظر کارکرد شباهت زیادی به هم دارند.

در مورد عملکرد ترمز باید بگوییم که به ترمز مدل وارداتی بیشتر میتوانید اعتماد کنید تا مدل سایپایی. تمامی اجزا و قطعات کوچک و بزرگ خودرو ، در داخل و یا روی اتاق ( بدنه ) خودرو نصب می شوند ، اتاق خودرو بسیار گسترده و پیچیده می باشد ، به همین جهت ، قسمت های مختلف آن را در بخش ها و صفحات مجزا تقسیم بندی کرده و شرح داده ایم ، در این صفحه ، مرور کلی در رابطه با اتاق خودرو خواهیم داشت ابتدا از شاسی شروع می کنیم ، شاسی دقیقا مانند اسکلت خودرو می ماند ، قطعه ای یک پارچه و مستحکم که وظایف سنگینی بر عهده دارد ، در شکل زیر یک مدل شاسی خودرو را مشاهده می کنید .

مدل تولیدی، ترمز دستی دارد که گویا خوب سرهمبندی نشده است. در این حالت، واکنش پدال های گاز و ترمز بسیار سریع است و تعویض دنده نیز به سرعت انجام میگیرد، ولی گیربکس را نمیتوان روی حالت اتوماتیک گذاشت، معنای آن هم چیزی نیست جز این که میتوانید دور موتور را به 8500 برسانید و از سمفونی زیبایی که توسط موتور 10 سیلندر اجرا میشود لذت ببرید.

این تعریف اگرچه بیانگر عمده کار اگزوز می باشد ، اما امروزه ویژگی های اگزوزها گسترش یافته و وظایف دیگری نیز بر عهده دارد.

اولين بار مبدل کاتاليزوری در انگلستان معرفي شد تمام اتومبيل های بنزيني توليد شده در انگلستان از سال ١٩٩٣ دارای يک مبدل کاتاليستی بود که به طور استاندارد مطابق با مقررات زيست محيطي بود.

یه نکته بگم:حذف کاتالیزور باعث آلودگی محیط زیست و به خطر افتادن سلامتی انسان هست! در این سری مقالات قصد داریم که با دلایل علمی و معتبر، به بررسی چگونگی تقویت خودرو با زبان ساده و علمی بپردازیم.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن