علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

ما بر آن شده ایم تا با قیمتی بسیار مناسب سرو موتور میتسوبیشی MR-JE این محصول نام آشنا را در اختیار شما عزیزان

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

ما بر آن شده ایم تا با قیمتی بسیار مناسب سرو موتور میتسوبیشی MR-JE این محصول نام آشنا را در اختیار شما عزیزان قرار سرو موتور های میتسوبیشی MR-JE با “کارایی مطمئن و سهولت استفاده” برای تمامی ماشین آلات CNC خود اعمال کنید!

1,600,000 تومان. توضیحات محصول. Angular JS. توضیحات. توافقی. شاید شما در پیدا کردن روش جوش مناسب برای استفاده مشکل دارید ، نه اینکه در مورد بهترین جوشکار لوله اگزوز خود را پیدا کنید.اما انجام کارهای جوشکاری ایده خوبی است.

خوب ، اگر به دنبال یک جوشکار عالی برای لوله اگزوز برای شروع هستید ، به مکان مناسب آمده اید.من به مردم کمک کردم تا جوشکار مناسب را برای نیازهای خود تهیه کنند و به همین دلیل من این مقاله را نوشتم.

اگر قصد خرید ورودی هوای اسپرت دارید، حتما همه برندهای بازار و نظرات کاربران دربارهشان را بررسی کنید. تجارت که پارتنر اصلی شرکت سپهر مشکات کاسپین می خرید هدرز پراید باشد.

به منظور کیفیت تصفیه هوا در محل، و نیز حفظ محیط زیست خود را با گرمایش یا سرمایش تهویه مکانیکی استفاده می شود. در داخل خودرو از سردنده هرتز استفاده شد که بسیار خوش دست است .یک دکمه لانمچ نیز در کنار سردنده قرار گرفته است .

منجیدها یا با استفاده از پیچ و یا با کمک قلاب و خار در جای خود قرار میگیرند پس همانطور که ابتدا آنها را از جای خود خارج کردید، نمونه جدید را در جای خود قرار دهید. منیفولد خروجی: کاربرد منیفولد خروجی دود این است که دودهایی را که از مجاری واقع در سیلندر خارج می­شوند، به سمت لوله اگزوز منتقل سازد.

معمولا قطر درونی لوله هدرز نسبت به منیفولد فابریک خودرو بیشتر بوده و میتواند هوای خروجی را بهتر تخلیه نموده و مخصوصا در دور های بالا موجب میگردد تا موتور خودرو تنفس بهتری نموده و راندمان آن پایین نیاید. این موتور دیزل ژنراتور 30 کیلوواتی معمولاً با توان 25 کیلووات و سرعت 1800 دور بر دقیقه به مدت زمان طولانی کار خواهد کرد.

یا فیلتر هوای موجود در موتور اتومبیل آلوده باشد گرد و غبار و ذرات آلاینده ای که در هوا موجود است به اجزای موتور آسیب زیادی وارد می کند و باعث تخریب فیلتر هوای بنز اجزای مختلف موتور خودرو می گردد و ورود گرد و غبارو آلودگی به داخل موتور خودرو در بلند مدت آسیب های جبران ناپذیری وارد می کند.

سپهر مشکات کاسپین می باشد. با این کار می توانید پول زیادی را که به تعمیرکاران پرداخته اید ذخیره کنید.اگر مبتدی هستید ، توصیه می کنم با جوشکاری MIG شروع کنید.

بوی بد یکی از شایع ترین علائم خرابی کاتالیست می باشد. اگر خروجی قطبهای روتور بـه وسیله کلکتورها از موتور خارج شده و به یک منبع خارجی وصل شود بـه طوری کـه روتور نیز بـه نوبه خود مـیدانی جداگانـه و مداوم را ایجاد کند بـه موتور موتور سنکرون یـا همزمان گفته مـیشود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن