علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

این موتور که از سال ۲۰۰۷ روی انواع خودروهای نیسان نصب میشود، تنفس طبیعی … اثر مخرب ورود هیدروکربن نسوخته به د

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این موتور که از سال ۲۰۰۷ روی انواع خودروهای نیسان نصب میشود، تنفس طبیعی … اثر مخرب ورود هیدروکربن نسوخته به درون کاتالیزور این است که این هیدروکربن ها درون کاتالیزور مشتعل می شوند و این اشتعال موجب آسیب رسیدن به شبکه سرامیکی می شود.

کاتالیزور،کاتالیست یا کاتالیزگر که به فرانسوی Catalyseur و به انگلیسیCatalyst نامیده می شود.کاتالیزگر مادهای است که اگر به مخلوط واکنشی افزوده شود،سرعت رسیدن ماده به حالت تعادل در سیستم را، بدون آنکه خود دستخوش تغییر شیمیایی پایدار شود، تسریع می کند.

درصورتیکه نمیخواهید اگزوز را کاملاً تعویض کنید، میتوانید یک صدا خفه کن در خروجی اگزوز کار بگذارید. خودرو سوپر اسپرت لامبورگینی هوراکان LP610-4، بیشتر شبیه یک جت خصوصی به نظر میرسد و در برابر رقبایش، یک حریف سرسخت به شمار میرود.

برآیم جمع کنید.۱۲ اسفند ۹۹اصغر تبسم پور :سلام یک دونه کاتالیزور اریسان دارم برا فروش به بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش می رسد مسعود فدای نیک در پاسخ میگه :سلام 2100خریدارم کاتالیزوراریسان فدایی۱۱ اسفند ۹۹پژمان کریمی :سلام یک کیلو خاک کاتالیزور دارم فروش فوری تماس بگیرید۸ اسفند ۹۹مهدی منصوری :سلام من چند کیلو خاک دارم میخامم بفروشمسلمان محمدی در پاسخ میگه :سلام بنده خریدارم ۲۹ بهمن ۹۹مهراد پارسایی :سلام یه دونه کاتالیزور سمند ef7 تقریبا چه اندازه خاک داره ؟

در این سیستم ها ، فن های تخلیه دود (اگزاست فن) و تزریق هوای تازه (ساپلای فن) و لوازم جانبی آن (سایلنسر) قابلیت نصب در شفت ، پشت بام ، اتاق فن و … این قطعه بهترین نسبت سوخت به هوا را تنظیم خواهد کرد و مانع خروج سریع گازهای سمی به هوا میشود.

قیمت اگزاست فن تهویه بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد. علاوه بر این اکسید ازت را به گاز ازت تبدیل میکند بنابراین کاتالیست در کاهش آلودگی هوا بسیار موثر است. در این مسابقات ورزشکاران در دو رشته …

هدف پورشه این است که در فناوری جدید در کارخانه تولید سوخت مصنوعی با تجزیه آب به هیدروژن و اکسیژن، فرآیند ترکیب هیدروژن با دیاکسید کربن هوا و خلق متانول سنتتیک برای سوخت مصنوعی محقق کند.

اگر مشکلی برایش وجود داشته باشد، ممکن است بوی بد اگزوز را به همراه داشته باشد و همچنین گوگرد زیادی را در فضا پخش کند.

۷ févr. 2018 - سعید جلیلی روز گذشته به سر پل ذهاب رفته و از نزدیک در جریان روند بازسازی و ساخت خانه جهت زلزله زدگان قرار گرفت.

کافی است که واشر نو را با توجه به زاویه و شیب کونیک های اکزوز در جای خود قرار دهید و سپس هر دو پیچ فلنچ را بصورت کاملا مساوی و موازی سفت کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن