عرضه قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی و اگزوز-مرکز ماشین آلات سنگین ایران

گاهی اوقات این اتفاق می افتد که آجیل خط سوخت تغذیه سوخت تامین آجیل به کربورتر. لازم است حلقه ها را بر روی پیس

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

گاهی اوقات این اتفاق می افتد که آجیل خط سوخت تغذیه سوخت تامین آجیل به کربورتر. لازم است حلقه ها را بر روی پیستون ها، شیر، و گاهی اوقات پیستون ها تغییر دهید. بر این اساس ، سطح فشار استاتیک در شیر خروجی به همان میزان کاهش می یابد.

بهتر است بدانید که کاتالیست نقشی در کاهش شتاب خودرو ندارد و جدا کردن آن از خودرو کار نادرستی است و سبب آسیب به محیط زیست و افزایش آلایندگی میشود بنابراین وجود این قطعه مهم و حیاتی است و برای حفظ زمین و جلوگیری از آلودگی هوا باید در زمان مشخص که هر چهار سال عنوان شده تعویض شود.

با این حال، لازم نیست که عجله با تعمیر، ابتدا بهتر است که موتور را تشخیص دهید، زیرا همیشه و نه خیلی ناامید نیست. اگر در طول بازرسی نشت بنزین وجود نداشته باشد، باید سعی کنید این مشکل را تا آنجا که ممکن است مطالعه کنید.

به بیان دیگر، وقتی سوخت داخل موتور میسوزد، بخشی از آن به صورت ذراتِ کربن ناشی از احتراق ناقص در فضا منتشر میشود که ذرات معلق نامیده میشوند. زمانبندی تزریق سوخت به هم خورده و سوخت قبل از زمان تعیین شده پاشیده میشود.

عدهای تصور میکنند که کاتالیست باعث کاهش شتاب خودرو میشود و به همین دلیل آن را از خودرو جدا میکنند و تنها در زمان معاینه فنی این قطعه را نصب میکنند.

اغلب در اتومبیل های داخلی برای حدود 3-5 سال عملیات، مخزن گاز تبدیل به یک غربال می شود. بوی بنزین از صدا خفه کن می آید و بسیار راحت برای سوار شدن ماشین نیست؟

برای حل این مشکل نیز مجموعه یدک یار این قطعه را همراه با ضمانت اصالت به شما عرضه می کند.

اما مشکل دیگری به این مشکل اضافه می شود - مصرف سوخت افزایش می یابد. به ندرت چمبر یکی از آنها را می سوزاند دریچه های اگزوز در محفظه احتراق از آنجا است که مخلوط سوخت هوا به لوله اگزوز می رود.

سپس اولین چیزی که باید انجام شود، شمع ها را باز کنید و سعی کنید درک کنید که در آن سوخت سیلندر سوختگی نمی کند و در کنار جمع کننده اگزوز می رود. بدون نیاز به ترساندن اگر نوعی از مایع به طور ناگهانی از صدا خفه کن خارج شود، زیرا این سوخت نیست، اما میعانات گازی زمانی که موتور در دیوارهای خنک کننده شروع می شود، تشکیل می شود.

در حالی که در رایانه های شخصی قبلی امکان خنک سازی بیشتر قطعات با استفاده از همرفت طبیعی (خنک کننده غیرفعال) وجود داشت ، بسیاری از اجزای مدرن به خنک کننده فعال م requireثرتری نیاز دارند. لازم به یادآوری است که هر دو بنزین خود و جفت های او مواد منفجره هستند، و با چنین چیزهایی شگفت انگیز است.

آخرین مطالب