عرضه قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی و اگزوز-مرکز ماشین آلات سنگین ایران

● چگونه می توان صدا را خنثی کرد؟ اما این پایان ماجرا نیست و قرار نیست همانند دیگر مقاله ها کار را همین جا به

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

● چگونه می توان صدا را خنثی کرد؟ اما این پایان ماجرا نیست و قرار نیست همانند دیگر مقاله ها کار را همین جا به اتمام برسانیم، بلکه حال که جنسیس کوپه از پس حریف ژاپنی خود برآمده باید به مرحله بعدی برود و با غول بعدی مسابقه دهد، خودرویی آلمانی که از هر لحاظ کامل و بی نقص است و نمی توان هیچ ایرادی از آن گرفت.

5. 5. افت فشار ایجاد شده در طول مسیر نباید بیش از 7KPA باشد که مقدار آن به عواملی مثل طول لوله، تعداد زانو های به کار رفته، زاویه زانو ها، ساختمان منبع اگزوز، لوله فلاکسیل و درب آب بندی انتهای اگزوز بستگی دارد.

توضیح مشکل: با گاز ندادن، دنده اتوماتیک خودرو شما معکوس های ناگهانی می دهد و روان کار نمی کند. داده­های مورد نیاز این تحقیق در مرکز معاینه فنی ولیعصر شیراز با نمونه­گیری تصادفی سیستماتیک از 420 خودروی مراجعه کننده در مدت 5 ماه بدست آمده است.

با مراجعه به پرشین کاتالیست میتوانید در اسرع وقت این مشکلات را حل کنید. هنگام نصب این سیمها از موتور به ماژول اشتعال ، کد رنگ را مشاهده کنید. استفاده از فیلترهای غیراستاندارد، علاوه بر ناتوانی در تصفیه تمامی ذرات معلق و ناخالصیها و گردش این ذرات در بین قطعات داخلی، موتور را با افت شدید فشار روغن مواجه و خسارتهای جبرانناپذیری بر قطعات متحرک داخل موتور از قبیل رینگهای پیستون، یاتاقانهای ثابت و متحرک وارد خواهد ساخت.

از سال ۱۳۸۱ در صنعت خودروسازی ایران، این قطعه به عنوان یکی از قطعات کاهش دهنده آلایندگی محیط زیست در تمامی خودروها تازه تولید شده نصب گردید و از سال ۱۳۹۱ هر خودرویی که بخواهد معاینه فنی جهت تردد در خیابان ها را دریافت کند، باید مجهز به این قطعه باشد.

خمهای مندرل فوق روان (ultra-smooth) خیال ما را از داشتن بیشترین جریان دود و قدرت راحت میکند و ساخت دقیق کامپیوتری آن توسط CNC خیال ما را از نصب دقیق آن.

صحنه هایی گنگ توی سرم رژه میرفت، پسری دقیق مثل پسر جلوم ولی فرد کنارش بیش از حد برام غریبه بود، یعنی من با بچه پولدار رو به روم نسبتی دارم؟ یا شیشه ها از داخل توی هوای سرد خیلی بخار نمیکنن؟

به آهنگ اسپانیایی رو مخی که توی ماشین پخش سپرده بود گوش میدادم و زیر لب غر میزدم. تک خنده ای زیر لب کرد و گفت: اَوِستام!

خطاب بهش گفتم و لب زدم: باهمین لباسا؟ سری تکون داد و "ممنون"ی گفت، بهش گفتم: نمیخوام دخالت کنم ها! با حلقه شدن دستی دور بازوم وحشت زده به عقب برگشتم و غصبناک و با نگاهی ترسناک به چشمهاش نگاهی انداختم و گفتم: کی بهت گفته دست به من بزنی؟

کاپشن سورمه ای مارکش رو از صندلی عقب ماشین برداشت و به دستم داد، هودیم رو در آوردم و روی کاپوت ماشین انداختم و کاپشن گشادش رو تنم کردم. به طرف پسر کنارم برگشتم و گفتم: اسمت چیه؟

آخرین مطالب