عرضه قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی و اگزوز-مرکز ماشین آلات سنگین ایران

ارتفاع 720 میلیمتری زین به خوبی با طراحی ارگونومیک عالی جلوی زین تناسب دارد و پای راکبینی که آنقدرها قدبلند ن

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

ارتفاع 720 میلیمتری زین به خوبی با طراحی ارگونومیک عالی جلوی زین تناسب دارد و پای راکبینی که آنقدرها قدبلند نیستند (حتی کسانی که فقط 160 سانتیمتر قد دارند) به راحتی به زمین میرسد.

پیدا کردن این نشانه سخت تر از سایر موارد است زیرا نمیتوان با چشم داخل موتور را دید و محل دقیق را پیدا کرد.

پس از عمل احتراق، دود توسط سوپاپها به لوله اگزوز و خارج موتور هدایت میشود. انتقال نیروی موتور هم توسط نسل دوم گیربکس هفت سرعته دوکلاچه گریت وال انجام میگیرد. پشتی ظریف و خوشساخت ZONTES V که از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است و یک روکش لاستیکی با بافت مشابه چرم دارد، هم کاربردی است و هم زیبا.

لولهها چنان انعطافپذیریای دارند که حتی زمانی که بدنه ضربه میخورد هم ترکی در آنها بوجود نمیآید، چرا که اگر ترک ایجاد شود روغن نشت میکند. این درحالی است که در بازار خودرو فعلی، اسپورتیج SL را باید رقیبی برای خودروهای چینی دانست.

البته این نوع دود فقط در چند ساعت اول پس حرکت موتورسیکلت بوده و امری کاملا طبیعی می باشد. چراغ جلو که منبع نوریاش لامپهای LED محصول شرکت OSRAM میباشد نوری ملایم و طبیعی دارد.

طبیعی است که کلاس کروزر که برای سفرهای طولانی تر طراحی شده باید زینی با نهایت راحتی داشته باشد. با یه خاموش کردن ساده و باز و بسته کردن قفلها مشکلش برطرف میشه. مشکل گرفتگی فیلتر کاغذی مکش و نشتی مخزن سوخت که به خاطر پوسیدگی رخ میدهد برطرف شده است.

چراغ جلو مجهز به روکشهای پرداخت نوری (light curing) و پیشگیری از بخارگرفتگی (anti-fogging) میباشد که اولی مانع از زردرنگ شدن شیشه چراغ جلو و دومی مانع از بخارگرفتگی آن میشود.

در خط تولید اتوماتیک سازندۀ این زین از فناوری شکلدهی اسفنج ضد فوم استفاده شده است، به گونهای که اسفنج نرم به شکل زاویهدار در آمده و با ترکیب کتان و پنبۀ نخریسی، از پوسته شدن و تغییر شکل در محصول نهایی جلوگیری میشود.

حرارت جدارههای لولهها با جریان هوا پراکنده میگردد. بعد از سوختن هوا و بتزین مقداری از هیدروکربن نسوخته، منواکسید کربن، دی اکسید کربنو فسفر با فشار بسیار زیاد پیستون از محفظه احتراق خارج شده و وارد منیفولد یا هدرز می شود.

ضربهگیر مستحکم و استاندارد، که از لوله فولادی ساخته شده و کاملا یکپارچه با مجموعه بدنه است، از شما و موتورسیکلت عزیزتان محافظت میکند و اجازه میدهد تا با خیال راحت در جادهها بتازید.

آخرین مطالب