عرضه اگزوز و لوازم یدکی ماشینهای راهسازی و معدنی - لوازم یدکی ماشین سنگین

حرارت بالا، سمی شدن به وسیله مواد خروجی از موتور و ضربه های مکانیکی خارجی، باعث چسبندگی و انسداد منافذ و سطوح

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

حرارت بالا، سمی شدن به وسیله مواد خروجی از موتور و ضربه های مکانیکی خارجی، باعث چسبندگی و انسداد منافذ و سطوح کاتالیست ها و در نتیجه، کاهش اثردهی آنها می شود. از مهمترین قطعات استاندارد آلایندگی که برای کاهش آلایندگی های منتشر شده در وسایل نقلیه است و با استفاده از واکنش های شیمیایی درصد سم گاز های خروجی را به درصد کمی رسانده و به گاز بی خطر چه برای انسان چه برای محیط زیست تبدیل می کند.مبدل های کاتالیستی از مواد مختلفی تشکیل شده اند که با توجه به نوع وسیله نقلیه متفاوت است.برای مثال کاتالیزورهایی که در خودرو استفاده می شوند جنس آن ها از هسته سرامیکی با ساختار لانه زنبوری است.

از بین تمام نمایندگی های بنلی شما باید نکاتی نظیر اصلی بودن قطعات , کیفیت قطعات , قیمت قطعات و … به طوری که این مشکلات با لذت دوچرخه سواری مورد علاقه شما تداخل ایجاد نکند ، باید به صورت دوره ای به صدا خفه کن نگاه کنید و آن را تمیز کنید ، پرکننده را عوض کنید.

بسیاری از وب سایت های عالی برای تئوری و طراحی لوله ها برای برنامه های کاربردی مختلف (از سیلندرهای تک تا 4 به 1s ) اختصاص داده شده اند، اما مهم است که به یاد داشته باشید که هر سیستم یک فرد است و بنابراین از "یک اندازه مناسب همه" تایپ کنید علاوه بر این، اصلاح طرح احتراق سهام به طور کلی تحت تاثیر قرار دادن جت است .

مزایا: عملکرد فنی مناسب، چالاکی مطلوب، طراحی ظاهری بسیار مناسب و سیستم ترمز کارآمد. ناگفته نماند که اخیرا نسخه بهروزرسانی شده بنلی ۲۵۰ که تغییرات ظاهری در بخش چراغهای آن کاملا مشهود بوده و چهره جذابتری به این مدل بخشیده نیز با نام بنلی تی ان تی ۲۴۹s از سوی نمایندگی این شرکت به بازار ایران راه پیدا کرده است که از لحاظ فنی تفاوت چندانی با نمونه دو سیلندر قبلی نداشته و میتوان آن را یک مدل بهروزرسانی شده از بنلی ۲۵۰ دانست.

بنلی ۲۵۰ یک موتورسیکلت با پایداری مناسب، شتاب و عملکرد فنی قابل قبول است که در سرعتهای بالا، در صورت استفاده از لاستیکهای اصل پایداری مناسبی داشته و لغزش زیادی در آن ایجاد نمیشود.

اینها اقداماتی است که در خصوص خودرو صورت گرفته است اما هنوز برای رسیدن به شرایط مطلوب فاصله داریم. اگر چه سر و صدای ایجاد شده از بخش انتهایی اتومبیل، یک شاهد محکم بر عیب در منبع اگزوز خودرو محسوب می شود، اما برای اطمینان یافتن از این موضوع لازم است که به زیر خودرو رفته و بخش قرار گیری منبع را بررسی نمایید.

اجزای انتخاب شده و گزینه های اضافی بدون شک قیمت موتور الکترونیکی شما را تحت تأثیر قرار خواهند داد. همچنین میزان گرمای منتشر شده از رادیاتور نیز امکان دارد پای موتورسوار را مورد آزار قرار دهد.

همچنین ترمزهای این موتورسیکلت به میزان کافی از پس متوقف کردن آن برخواهند آمد. سامانه انتقال قدرت آن نیز تفاوتی با مدل تک سیلندر ندارد.

اگزاست فنها عموما قدرت هوادهی بین ۱۰۰۰ تا 6000 را دارند و عموما برای خروج هوای بسیار نامطبوع از محیط به کار گرفته می شوند .

مدل تک سیلندر ( بنلی تی ان تی ۲۵) به یک انجین ۴ سوپاپ انژکتوری تک سیلندر چهار سوپاپ چهارزمانه با حجم ۲۴۹ سی سی مجهز شده است. لوله اگزوز های دوگانه با روکش کروم براق که جلوه و زیبایی ای خاص به یک خودرو SUV بخشیده است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن