عرضه اگزوز و لوازم یدکی ماشینهای راهسازی و معدنی - لوازم یدکی ماشین سنگین

که اولین محصول در تکنیک استفاده از پدل شیفتر یا دنده پشت فرمان بود. تولید پیکان که از محصولات قدیمی تالبوت بو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

که اولین محصول در تکنیک استفاده از پدل شیفتر یا دنده پشت فرمان بود. تولید پیکان که از محصولات قدیمی تالبوت بود در سال ۴۶ دربرنامهی ایران ناسیونال قرار گرفت و تا سال ۵۶ مدلهای مختلفی از آن مانند کار، جوانان، استیشن و لوکس ساخته شد.

بخش فروش ما با راهنمایی و مشاوره شما را در انتخاب محصول مناسب از خانواده اگزوز , منبع اگزوز , سر اگزوز , کاتالیزور راهنمایی می کند.ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل محصولات جلوگیری می کنیم.

به هنگام رانندگی در شرایط بارانی و آب گرفتگی معابر، از رانندگی با سرعت زیاد اجتناب کنید. و سپس به رزوناتور ، که برای محدوده سرعت عملکرد مورد نظر انتخاب شده اند ، قوطی صدا خفه کن را انتخاب کنید.

این سیستم با نرخ حدود ۱۰ تصویر در ثانیه از راننده فیلم برداری کرده و تصاویر متوالی مربوطه را به بخش پردازش کننده منتقل میکند.در بخش پردازش کننده با توجه به الگوریتمهای پردازش تصویر، موقعیت و وضعیت چشمهای راننده استخراج میشود و در صورتی که چشمهای او از یک حد مشخص بیشتر بسته شود، سیگنال هشدار به صدا در آمده و راننده را از حالت خواب آلودگی خارج میکند.

این حالت بهترین نوع مکش و تهویه هوا است. این اگزوز ها تلاش برای خروج سریع گاز احتراق و کاهش گرمای موتور بود . در سالهای اخر قرن ۱۹ مهندسان امریکایی اگزوزهایی با مخزانی کوچیکتر که امکان طراحی لوله انتقال دهنده با توجه به خودروی موردنظر را دارا بود را ، ساختند.

ترکیب چرم بسیار لوکس و چوب با طراحی کلاسیک و رنگهای گرم ما را به گذشته می برد. شرکت BMW در دهه دوم قرن 21 اقدام به معرفی سیستم کنترلی جدید بر روی سدان لوکس خود یعنی سری7 کرد که با اشاره انگشتان دست بدون نیاز به لمس صفحه لمسی کار میکند.

این سیستم هم چنین در مواقعی که راننده به دلایل دیگری جز خواب آلودگی، در حال از دست دادن تمرکز خود است، هشدار می دهد.

گروه خودروسازی فولکس واگن آمریکا، برای اولین بار این سیستم را در سال ۲۰۱۷ و در مدلهای شاسیبلند اطلس و تیگوان به کار برد. صدای اگزوز و نوع غرش موتور هر اتومبیل یکی از این خصوصیات است . دلیل اصلی استفاده از این سیستم کاهش تأخیر در زمان تعویض دنده و درنهایت کاهش مصرف سوخت بوده است.

سیستم اگزوز خودرو نقش بسیار موثری را در میزان شتاب خودرو بر عهده دارد و استفاده از یک سر اگزوز و منبع اگزوز اسپرت استاندارد و باکیفیّت میتواند شتاب خودروی شما را افزایش دهد و از کاهش توان اتومبیل جلوگیری نماید.

راه های مختلفی برای کم کردن صدای اگزوز خودرو وجود دارد که ما مهترین و کاربردی ترین راهکار ها را به شما توضیح میدهیم. و بعد از آن در بی ام دبلیو و آلفارومئو از سیستم های مشابه آن اختراع و استفاده کردند .