عرضه اگزوز و لوازم یدکی ماشینهای راهسازی و معدنی - لوازم یدکی ماشین سنگین

به طور کل باید عنوان داشت که طراحی ظاهری نسبتا حجیم و خوش هیبت بنلی ۲۵۰ در هر دو مدل تک و دو سیلندر در نوع خو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

به طور کل باید عنوان داشت که طراحی ظاهری نسبتا حجیم و خوش هیبت بنلی ۲۵۰ در هر دو مدل تک و دو سیلندر در نوع خود جالب توجه بوده و توانسته رضایت اکثر مشتریان اینگونه موتورسیکلتهای نیکد استریت را نسبت به خود جلب نماید.

توجه کنید که بایستی اطمینان خاطر حاصل کنید که سیستم اگزوز موتور برق با دیگر تجهیزات در ارتباط نیست. کاتالیست اگزوز به منظور تصفیه هوا و کاهش آلودگی هوا در خودروها تعبیه شده است که پیشنهاد می شود که به جای حذف آن جهت بیشتر شدن قدرت موتور از یک کاتالیزور حرفه ای و بهتر استفاده کنید که هم به تصویه دود خروجی کمک کند و هم اینکه با حذف کاتالیزور دچار اختلال در کارکرد صحیح موتور نشوید.

واشر ها در بحث قطعات راهسازی نیز نقش مهمی را ایفا میکنند و این محصولی که میخواهیم معرفی کنیم واشر اگزوز هست و این واشر اگزوز نیز از سرب استوقسمت روی آن را یک لایه سرب پوشانده است و در بین منیفولد اگزوز با منبع اگزوز موتور مینی لودر بابکت قرار دارد.

حتی رانندگانی که سفارش ساخت نسخه غیر رسمی (دستسازش) را میدهند نیز در نهایت هزینههای زیادی را تقبل میکنند. دشمن فرصت پيدا نميكند و با عجله، فقط يك گلوله آرپي جي به اگزوز بولدوزر، يك گلوله به تانكر هيدروليك ميزند و به تانكر گازوييل رگبار ميبندد و بولدوزر 155 را با هيزم و گازوييل، آتش ميزند و آن شب اين جريان به پايان ميرسد.

دلیل این امر این است که اگزوز موتور باید همان مسیر خروجی پیچیده ای را که در داخل صدا خفه کن ساخته شده است ، با فشار صدا که صدا خفه کن برای کاهش آن طراحی کرده است ، به اشتراک گذارد.

در طول احداث آن جاده، رزمندگاني همچون شهيد حسين نجفي و زينتبخش به شهادت رسيدند. چون جاده در دست دشمن بود و دشمن منطقه را زير آتش گرفته بود، حسين نجفي، دو روز قبل از عمليات، با تركش دشمن به شهادت رسيد و روي بولدوزر جان عزيز خود را تقديم اسلام كرد.

اين جاده خيلي حساس بود و دشمن از اين مساله آگاهي داشت. رزمندگان اسلام و جهادگران مخلص، مدت يك ماه قبل از عمليات، كارهاي راهسازي و بريدن كوهها و تراشههاي سنگي را با بولدوزر و ديگر دستگاههاي راهسازي انجام ميدادند و براي عملياتي كه در پيش بود زمينهسازي ميكردند.

یک عارضه جانبی غیرقابل اجتناب از این کاهش نویز ، محدود کردن جریان گاز اگزوز است که باعث ایجاد فشار عقب می شود و این می تواند راندمان موتور را کاهش دهد. همانطور که انتظار میرفت، این موتورسیکلت بر اساس دیاول ۱۲۶۰ S ساخته شده و بنابراین به پیشرانهٔ ۱.۳ لیتری آشنایی مجهز است که ۱۶۰ اسب بخار قدرت و ۱۳۰ نیوتن متر گشتاور دارد.

لوله اتصال موتور به توربوشارژ لودر کاترپیلار 988B (طرح جدید) واسطه بین توربو شارژ و اگزوز که دود حاصل از سوخت دیزلی رو انتقال به اگزوز سر موتور می دهد.

قانونی بودن تغییر سیستم منبع اگزوز کاترپیلار تجهیزات اصلی وسیله نقلیه بر حسب صلاحیت متفاوت است. منبع اگزوز کاترپیلار اکثر موتورهای احتراق داخلی نصب می شوند. فیلتر و اگزوز : فیلتر ها به صورت کلی نقش بسیار مهمی را در تسویه و پاک سازی انجام می دهند برای مثال فیلتر سوخت تمام آلایندگی ها و ذرات ریز را از سوخت جدا می کند و یا فیلتر هوا گرد و غبار را کاهش می دهد تا دستگاه بتوانند بهروری بهتری داشته باشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن