عرضه اگزوز و لوازم یدکی ماشینهای راهسازی و معدنی - لوازم یدکی ماشین سنگین

ما با هدف رضایت 100٪ مشتری ، پیش فروش حرفه ای و خدمات پس از فروش را ارائه می دهیم. اما در کشورهای پیشرفته که

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

ما با هدف رضایت 100٪ مشتری ، پیش فروش حرفه ای و خدمات پس از فروش را ارائه می دهیم.

اما در کشورهای پیشرفته که استانداردهای آلایندگیشان بالاتر از ماست، سابقه تولید این محصول به بیش از چهل سال پیش برای موتورهای ایستگاهی و در حدود سی سال پیش برای خودروها برمیگردد. اجزا و قطعات اگزاست فن را به طور مرتب برای جلوگیری از پوسیدگی ، پارگی یا تشکیل مواد اضافی روی آن بررسی کنید.

هر قسمت جدید XME برای جلوگیری از هرگونه نقص فرآیند و مواد ضروری است. گونیگزگ برای اینکه از هدررفت نیروی تولیدی پیشرانه در این بخش جلوگیری کند، ایدهی خود را در سال ۲۰۰۴ معرفی کرد.

بهینهسازی در سیستم اگزوز درحقیقت به قدرت پیشرانه اضافه نمیکند؛ بلکه از هدررفتن قدرت جلوگیری میکند. که سریع تر بچرخند و چرخش سریع تر باعث تولید قدرت بیشتر میشود.

البته استفاده از این فلزات ارزشمند باعث افزایش قیمت کاتالیزور اگزوز می شود که اهمیت حفظ و نگهداری آن را برای عمر طولانی تر نشان می دهد.

آیا شما می توانید نمونه منیفولد اگزوز دریایی را تهیه کنید؟ محبوبترین اگزوز سازیهای شهر گرگان در محلههای سجادیه، سجادیه، سجادیه، گرگان جدید، انجیر آب واقع شده است. در حالت خیلی بد روغن بصورت سفید رنگ است.

مصرف بنزین در این حالت بسیار بالا است و خودرو شتاب خوبی ندارد و در سربالایی کم می آورد. برداشتن این قطعه بسیار موثر در کاهش آلودگی خودرو و یا عدم تعویض به موقع آن پس از پایان یافتن عمر مفید آن می تواند صدمات جدی به هوایی که تنفس می کنیم وارد آورد و سبب افزایش آلودگی هوا شود.

مانیفولدهای جدید با سبک خشک یا منیفولدهای قدیمی قدیمی را جایگزین نمی کند. XME بیش از 6000 جزء دریایی را ارائه می دهد و منیفولدهای اگزوز دریایی جایگزین مناسبی برای مارک تجاری ارائه می دهند. این دوچرخه ها اجازه می دهد آن را به شرکت در مسابقات در تمام سطوح در کلاس خود.

بهترین را استفاده از هدرز و هاوارد استاندارد است که با کیفیت های بالا برای هر خودرویی یافت می شود. این بخشی از ساختار جدید چدن با کیفیت بالا است. اما بـه دلیل استفاده از پایـه های لاستیکی بی کیفیت با خم شدن بیش از 30 درجه در اصطلاح پایـه های راهنماها قیچی مـی شود.

گروه هیوندای-کیا در سالهای اخیر با بهرهگیری از این شیوه بارها سهم خود را در بازارهای پررونق غربی توسعه داده اما عرضه جنسیس کوپه در بازار کشورمان حتی از پیشبینی خوشبینترین کارشناسان نیز موفقتر بوده است، و دلیل این امر را میتوان در عطش بازار کشورمان برای استقبال از خودروهای اسپرت و پرقدرت دانست، چرا که ایرانیان سالهاست که از امکان خرید خودروهای جذابی نظیر جنسیس کوپه محروم بودهاند.

آخرین مطالب