عرضه اگزوز و لوازم یدکی ماشینهای راهسازی و معدنی - لوازم یدکی ماشین سنگین

خودروهایی که در موتور بجای فیلر شیم دارند کار شیم گیری آنها توسط تراشکار و در هنگام باز کردن سر سیلندر انجام

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

خودروهایی که در موتور بجای فیلر شیم دارند کار شیم گیری آنها توسط تراشکار و در هنگام باز کردن سر سیلندر انجام میشود. هماکنون در بازار خودروی چین کراساوورهای کوپه نسبتاً زیادی حضور دارند اما از بین آنها، لینکاند کو ۰۵، چانگان CS85 و جیلی زینگیوئه اصلیترین رقبای هاوال H6S خواهند بود.

یک پیکان معادل 14 خودروی 206 آلودگی ایجاد میکند. عصر ایران- پیش از این 2 پروژه تیونینگ از خانواده راکت 900 برابوس را در گروه خودروی عصر ایران معرفی کردیم که جزئیات آن در لینک 1 و لینک 2 قابل دسترسی است.

گروه صنعتی پیا صنعت یک شرکت تخصصی در حوزه تولید انواع اگزوز، کاتالیست و سایلنسر است، که توانسته است محصولات متعددی در حوزه اگزوز، لوله های اگزوز ، کاتالیزور های مختلف تولید کنند.

پس از تکمیل فرایند دریافت گواهی نمایندگی انحصاری گروه پیا صنعت در شهرستان شیراز، شما میتوانید به صورت تخصصی، عمده فروش و تک فروشی به عرضه و فروش اگزوز در شیراز بپردازید. اگزوز به عنوان یکی از نیازهای اساسی صنعت خودرو در هر کنقطه ای از جهان تعریف شده است.

پیا صنعت توانایی تولید محصولات مختلفی را دارد. در کشور ما و شهرستان های مختلف ایران نیز این نیاز وجود دارد.

در نتیجه باعث حفظ محیط زیست می شود. در سال های گذشته خودروسازان بزرگ برای رعایت استانداردهای زیست محیطی و کاهش مصرف سوخت به سمت موتورهای کم حجم توربو گرایش پیدا کرده اند.

شرکت رایا مولد از سال ۱۳۷۰ خدمات دیزل ژنراتور از جمله سایلنت نمودن ژنراتور مشتریان گرامی را با راه کارهای خود انجام نموده لذا با استفاده از تجارب خود در این سال ها و استفاده از دانش فنی خود اقدام به ساخت صدا خفه کن دیزل ژنراتور در سایز های متفاوت بسته به نوع کارکرد و توان ژنراتور تولید نموده است.لذا در این راستا آمادگی خود را جهت سایلنت نمودن ژنراتور های مشتریان گرامی را اعلام می دارد و در صورت نیاز مشاوره رایگان و خرید سایلنسر اگزوز با کارشناسان شرکت رایا مولد ارتباط برقرار نمایید.

در مقایسه با نسخه استاندارد که 603 اسب بخار خروجی و 850 نیوتن گشتاور دارد متوجه ارزشمندی تلاش تیونر خواهیم شد. فن پشت بامی آکسیال بیشتر برای مکان هایی با نیاز به فشار هوای پایین و هوای نیمه پاکیزه استفاده می شود.

از این نوع اگزاست فن غالبا بمنظور تهویه در کاربری های تک جهته(ورود یا خروج هوا) از یک محیط به محیط دیگر، بمنظور جابجایی حجم بالای هوا با فشار استاتیک پایین استفاده می گردد.

نسخه بنزینی به یک پیشرانهٔ ۲ لیتری توربو با ۲۱۸ اسب بخار قدرت و ۳۴۰ نیوتن متر گشتاور مجهز است درحالیکه نسخه هیبریدی از یک پیشرانه ۱.۵ لیتری چهار سیلندر به همراه دو موتور الکتریکی استفاده میکند. سایلنسر در لغت به معنی ساکت کننده هست ولی در اصل این قطعه دو وظیفه داره اول تامین بک پرشر مجاز (فشار هوا برگشتی ) و دوم افت صدا وقتی شما سایلنسر لازم ندارید باید به اصطلاح مخزن سایلنسر اگزوز را داشته باشید که فشار برگشتی در خروجی در محدوده مجاز بماند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن