عرضه اگزوز و لوازم یدکی ماشینهای راهسازی و معدنی - لوازم یدکی ماشین سنگین

حتما شما هم در سطح شهر انواع پراید را دیده اید که سیستم خروج دودشان دستکاری شده است. چنانچه علت خروج قطرات و

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

حتما شما هم در سطح شهر انواع پراید را دیده اید که سیستم خروج دودشان دستکاری شده است. چنانچه علت خروج قطرات و یا بخار آب را از لوله اگزوز بدانید، دیگر دلیلی برای نگرانی شما وجود نخواهد داشت.

دلایل دیگر ممکن است باعث ارتعاش شوند که شامل خمیدگی چرخ زنجیر جلو یا عقب، صفحه کلاچ خراب، شکستگی اگزوز، چسباندن پیستون ، یاتاقان میل لنگ ، گیرپاژ کردن سیلندرو…

تعلیق جلوی آن کمک دوشاخ تلسکوپی یا KCPCO و تعلیق عقب آن شامل دو عدد کمک فنر هیدرولیک ساخت کشور تایلند است. در گذشته ای نه چندان دور و حدودا سه یا چهار دهه قبل هنوز علم الکترونیک انقدر گسترش پیدا نکرده بود تا کمپانی های خودرو سازی دست به استفاده از کنترل کننده های الکترونیکی در کارکرد موتور خودروها بزنند.

البته کی تی ام در بخش موتورسیکلت های پرقدرت اسپرت محصولات گسترده ای ندارد ولی در عوض اگر قرار باشد در مورد موتورسیلکت های تریل صحبت کنید آن وقت با انبوهی از مدل های این نارنجی پوش (رنگ اصلی محصولات کی تی ام) رو به رو می شوید.

برای خرید ابتدا گزینه بزرگ یا کوچک را انتخاب کنید تا قیمت مشخص شود و مراحل خرید را تکمیل فرمایید. این لرزش ها ممکن است به دلیل ناهموار بودن تایر عقب یا جلو ، بالانس نبودن لاستیک ها، چسبندگی سیلندر ترمز ایجاد شود.

حقیقت این است که در لوله تلفاتی که داریم که به دلیل همان “سیال بودن” به وجود میآید. در صورتی که قصد خرید اگزوز ام وی ام در مدل های مختلف را دارید می توانید از واحد فروش شرکت پیا صنعت اطلاعات فنی کافی را در این خصوص کسب کرده و با آگاهی خرید خود را انجام دهید.

وقتی این صدا منظم و بیشتر شبیه غرش است ، احتمالاً از ساییدگی یاتاقان های ثابت ناشی می شود .

این مقاله می تواند با بیان دلایل احتمالی لرزش موتور سیکلت ، شما را راهنمایی کند و روش های مفیدی برای رفع این مشکل پیشنهاد دهد. موتور برق ها برای اهداف مختلفی استفاده می شوند و در شکل ها و مدل های مختلف موجود است.

برنامه جاری ما در حال حاضر همان پروژه رتروفیت با شرکت واحد اتوبوسرانی تهران است و هیچ پروژه دیگری برای استفاده از این فناوری از سوی خودروسازها با اورند تعریف نشده.

در سال 1973 آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده آمریکا (EPA) گزارشی را منتشر کرد که نشان میداد سرب چطور سلامتی مردم را به خطر می اندازد. خصوصاً در مواقعی که موتور سیکلت شتاب می گیرد وشدت لرزش ها بیشتر می شود.

آخرین مطالب