صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

همچنین لوله های ورودی و خروجی درون محفظه اصلی سوراخ سوراخ شدهاند تا امکان ایجاد هزاران پالس کوچک فشار درون مح

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

همچنین لوله های ورودی و خروجی درون محفظه اصلی سوراخ سوراخ شدهاند تا امکان ایجاد هزاران پالس کوچک فشار درون محفظه ی اصلی به اضافه جذب صدا توسط منبع اگزوز، فراهم شود. حقیقت این است که زمانی که گازهای خروجی راحتتر از اگزوز بیرون بروند؛ موتور زور کمتری برای هل دادن آنها مصرف میکند.

ضخامت رنگ کوره ای کانوپی 50 الی 70 میکرون است و در صورتی که رنگ مورد نظر حالت چرمی و آج دار باشد، میزان ضخامت آن تا عدد 70 الی 100 میکرون قابل افزایش است.

17. تکمیل جدول مقایسه قیمت ها توسط مسئول تدارکات خارج و ارائه آن به مدیر تدارکات جهت بررسی، تایید و سپس ارسال آن به دفتر مدیریت جهت تایید مدیر عامل و عضو هیئت مدیره. اگزوز بزرگ با قیمت بزرگ.

این لوله های اگزوز هارلی اسپورتستر را در ترکیب با HTT Group Black Skull Eyes high flow intake و Vance و Hines FP3 نصب کرد. فروش. نصب آسان، لوله های بلند، ارزش بزرگ!

ما کاتالیزور Jac J5 با ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد. تبدیل آرام من کمی 883 (که استفاده می شود به صدا مانند یک ماشین دوخت دانگ) را به چیزی با قدرت بسیار بیشتر و صدای بزرگ است.

من به شدت از خریدم خوشحالم. قسمتی که درباره عملکرد مبدل کاتالیزوری به هنگام خروج دود ناشی از روغن سوزی بود را به خاطر دارید؟

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، استفاده از خودرو امروزه در کلانشهرها به یک ضرورت تبدیل شده است و آنچنان در زندگی روزمره خانوادهها رسوخ کرده که کمتر خانوادهای را میتوان پیدا کرد که خودروی شخصی نداشته باشد. بخشی از سهام پارس خودرو نیز در بازار بورس اوراق بهادار تهران معامله میشود.

هاشم آقا به ناچار کارش را تعطیل و به تهران مهاجرت میکند. اما برای بازخورد مشتریان ما، ما آنها را به کارتن بسته بندی شده است.

سریال «نون خ» نام مجموعه تلویزیونی به کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی امیر وفایی است که در نوروز ۱۳۹۸ از شبکه یک پخش شد.

این دستی است که شما در حال نصب. نصب و راه اندازی نسبتا آسان بود و نگاه و صدا در این هارلی sportster لوله اگزوز بزرگ است.

آخرین مطالب