صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

احتمال میرود در تعدادی از خودروهای تولیدی سه ماهه آخر سال ۱۳۸۶ نیز قطعه کاتالیست نصب نشده باشد.به موجب طرح جا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

احتمال میرود در تعدادی از خودروهای تولیدی سه ماهه آخر سال ۱۳۸۶ نیز قطعه کاتالیست نصب نشده باشد.به موجب طرح جامع کاهش آلودگی هوا «آزمون صحت کاتالیست کانورتور و کربن کنیستر در معاینات فنی خودروها به منظور صدور برگه و برچسب معاینه فنی از ابتدای سال ۹۱ اجباری است».

به طوری که در موارد زیادی این کاهش مصرف سوخت تا 20% میرسد و در طولانی مدت میتواند کاهش هزینهای ملموس را در خودرو رقم بزند. به طوری که با خرید روغن موتور پارانوکس، چندین برابر قیمت آن در هزینه خودرو صرفه جویی میشود و صرفه اقتصادی زیادی برای صاحبان خودرو دارد.

موتور خودروها برخی گازهای سمی و مضر برای محیط زیست تولید میکنند و با وجود میلیونها خودرو در سرتاسر کشور، این موضوع میتواند موجب نابودی زندگی هزاران موجود زنده در طبیعت شود.

اما برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی چه باید کرد؟ طبیعتا استفاده از برترین روغن موتور خاورمیانه مزایایی برای موتور خودروها دارد.

براساس شواهد در دسترس، چنین وسیلهای برای نخستین بار در سال ۱۶۷۲ توسط یک بلژیکی در چین طراحی شده که توانایی جا به جایی توسط بخار را داشته است. برای تعیین دبی هوای لازم برای تهویه ی یک فضا (که در انتخاب اگزوزفن از آن به عنوان قدرت مکش اگزاست فن یا ظرفیت هوادهی اگزوزفن یاد می کنیم و معمولا بر حسب cfm-سی اف ام - بیان می شود) اولین قدم مشخص کردن کاربری محیطی است که قرار است اگزوز فن را در آن مکان نصب کنیم.

سنسور دور موتور: روی فلایویل کنار دنده استارت قرار دارد و ۶۰ دنده فلایویل که دو دندانه آن حذف شده است را بررسی میکند. در اولين ماه حضور كارگر در محل كار نام و مشخصات وي به سازمان تامين اجتماعي ارسال مي گردد تا در رديف بيمه شدگان قرار گيرد و از خدمات اين سازمان استفاده نمايد و پس از يك سال به اداره كار معرفي تا به وي بن هاي كارگري تعلق گيرد ساير مزايا از جمله حق مسكن، حق اولاد، عائله مندي، حق جذب و ساير موارد در محل شركت محاسبه و به كارگر پرداخت مي گردد.

کلاه برداری از بیمه و خیلی موارد دیگر. خیلی وقتها عیب و ایرادات خودرو ، خودش را با ایجاد سروصداهای مختلفی نشان می دهد و در اینجاست که عیب یابی خودرو از روی صدا اقدام با ارزشی خواهد بود. این خاصیت باعث شده اصطکاک میان قطعات و اجزای مختلف موتور خودرو کاهش بیابد و کارکرد آن بسیار روانتر باشد.

روغن موتور پارانوکس تاثیر بسیار چشمگیری در کاهش مصرف سوخت خودرو دارد. به طوری که پوسیدن قطعات موتور با وجود استفاده از روغن موتور پارانوکس ممکن نیست و استهلاک آن به حداقل میرسد.

به نوعی میتوان گفت روغن موتور پارانوکس یک دوپینگ برای خودروها است که باعث جوانسازی مجدد آن میشود. یکی از بخشهای اصلی سیستم اگزوز، منبع اگزوز است. این پیشرانه قادر بود به بالاترین قدرت 76 اسب بخار در دور موتور 9000 دور در دقیقه برسد و خروجی های آن نیز به دو اگزوز سه تایی تقسیم می شد.

برای این مورد باید در فواصل زمانی منظم سرویسهای دورهای را انجام دهید تا پیشرانه همیشه در نزدیکترین حالت مطلوب خود باشد. شما با استفاده از موتور پارانوکس در خودروی خود، میتوانید تقویت شدن قدرت و کارکرد آن را ببینید.

آخرین مطالب