صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

نمی توان 206 را خودرویی آزاردهنده در زمینه ی استهلاک دانست ولی به هر حال در مورد یک خودرو فرانسوی سخن می گویی

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

نمی توان 206 را خودرویی آزاردهنده در زمینه ی استهلاک دانست ولی به هر حال در مورد یک خودرو فرانسوی سخن می گوییم و نمی توانیم از آن به عنوان خودرویی کم استهلاک یاد کنیم.

ما راهنمایی های اگزوز برای هر طعم و هر لوله اگزوز را داریم. پس بهتر است 20 هزار کیلومتر از این 90 هزار را به ترافیک اختصاص دهید و 10 هزار کیلومتر را هم سوپاپ اطمینان پاره شدن تسمه تایم در اثر فشار زیاد یا جنس نامرغوب در نظر بگیرید.

هزینه تعویض تسمه تایم ( جنس مرغوب ) حدود 180 تا 220 هزار تومان است. معکوس های غیر اصولی و نادرست، خطر جدی برای تسمه تایم محسوب می شوند. در خودرو هایی که تایمینگ آن ها توسط تسمه انجام می شود (و نه زنجیر) عمر تسمه ارتباط زیادی با نوع رانندگی نیز دارد.

به طور معمول حدود 1.5 الی 2.5 سال عمر مفید دارد و پس از آن باید به فکر سرویس جلوبندی باشید. فروش اگزوز موتورسیکلت این مرکز برای راحتی شما از طریق سفارش اینترنتی و از طریق ثبت سفارش در سایت امکان پذیر است.

اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شدهاند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اگزوز سازی رستم شعبه 3 زابل ندارد. مقدار کوچکی گوشت قرمز را شبیه به استیک آماده کرد و از شخص دیگری خواست که پایش را روی پدال بگذارد تا اگزوز ماشین داغ کند و بتواند این گوشت را کباب کند.

اگر موتور داغ کند و سیستم خنک کننده ماشین معیوب باشد گرمای حاصل از احتراق موتور به درستی انتقال نمی یابد واجزای داخلی موتور آسیب می بیند. خریدار کاتالیزور حتما باید به این مسئله توجه کند و در زمان مناسب نسبت به تعویض آن اقدام نماید.

بنابراین در صورتی خرابی کاتالیزور به فکر حذف آن نباشید. معمولا یک سرویس معقول برای جلوبندی با خرابی نه چندان جدی، 400 الی 700 هزار تومان هزینه دارد. هزینه ی سرویس روغن، فیلتر روغن، فیلتر هوا و و فیلتر کابین حدود 130 الی 160 هزار تومان، با توجه به روغن مورد استفاده و اجرت تعمیرگاه مورد نظر متغیر است.

باید توجه داشته باشید که هیچ خودرویی 90 هزار کیلومتر را بدون ترافیک نمی پیماید. عقربه دما یا چراغ هشدار دما را کنترل کنید و ببینید که آیا شرایط جوش آوردن را نشان می­دهد.

فکر کنید 10 کیلومتر را توی یک ساعت اومدم خونه :31: ماشین حرکت نمی کرد که . پس از 2 ساعت رانندگی با 206، بهتر است کنار بزنید و کمی استراحت کنید؛ صندلی های خشک 206 راحتی آنچنانی ندارند و در صورتی که به گودی کمر نیز مبتلا باشید، شدت سختی آن حاد تر نیز به نظر شما می آید؛ چرا که تنظیم گودی کمر صندلی حتی برای راننده نیز مقدور نیست.

از گوشی نظیر آنچه که در پزشکی استفاده می شود نیز می توان برای شناسایی صدای موتور استفاده کرد که برای این کار ساخته شده است . در این موتورها برای شعلهور ساختن سوخت از حرارتهای بالا استفاده میشود.