صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

سپس مذاب نقره را به صورت یک قرص یا شمش سرد کنید و پلاتین، پالادیوم و رودیوم موجود در آن را به روش شیمیایی باز

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

سپس مذاب نقره را به صورت یک قرص یا شمش سرد کنید و پلاتین، پالادیوم و رودیوم موجود در آن را به روش شیمیایی بازیابی کنید. حدود %80 دياكسيدگوگرد ابتدا به صورت هيدروژن سولفوره (H2S) درجوكره زمين پخش شده، سپس به اين گاز تبديل ميگردد و فقط %20 آن به صورت دياكسيدگوگرد منتشرشده است.

بهطور كلي %80 دياكسيدگوگرد كه مستقيماً وارد جو ميگردد يا به عبارت ديگر %16 كل دياكسيدگوگرد موجود در هوا از طريق احتراق سوختهاي گوگرددار تشكيل ميشود. SO3 در محيط مرطوب به سرعت در ذرات آب حل شده و توليد اسيد سولفوريك مينمايد؛ كه بهنوبه خود ممكن است به تشكيل نمكهاي سولفاته از قبيل سولفات آمونيوم بينجامد.

در اثر احتراق سوختهاي فسيلي در دماي بالا، ازت موجود در هوا با اكسيژن تركيب شده و توليد اكسيد نيتريك ميكند. منوكسيد كربن: منشأ اصلي شناخته شده اين گاز، احتراق ناقص سوختهاي متعارفي است و تقريباً ميتوان توليد اين گاز را انحصاراً به فعاليتهاي بشر مربوط دانست.

البته بعد از مدتی قطعه کیفیت خود را از دست میدهد و در نتیجه، بر روی کارایی خودرو تاثیر می گذارد. لاستیک ها را از نظر ظاهری و ثابت بودن سرجای خود، بررسی نمایید.

سه روش فوق را میتوان روی آن اجرا کرد. اگر به برچسب جدید انرژی مصرف سوخت نصب شده بر روی این موتورسیکلت دقت کنید، سازمان استاندارد برای آنکه بتواند استاندارد جدید خود را به شیوه دیگری به مخاطبین ارائه دهد و ذهن مخاطبین منحرف کند و حقیقت اصلی را مخفی نگه دارد بجای درج میزان مصرف سوخت بر حسب لبتر در هر 100 کیلومتر به واحد گرم بر هر 100 کیلومتر تغییر داده است.

فن ها، اگزاست فن ها، اگزاست فن تهویه، دمنده ها و مکنده ها وظیفه این کار را به عهده دارند و ساخته شدن بیشتر برج ها، آپارتمان ها و همچنین مراکز صنعتی نیاز به تولید این گونه دستگاه ها را نیز بیشتر می کند.

سیستمهای تکی و یا سیستم های که به تعداد کم تولید میشود با استفاده از دستگاه Ben Pearson Tubemaster بصورت سرد خم داده می شود. آزمایشات نشان داده است که یک مبدل قدیمی، به سبک یک مدل با مهره های سرامیکی، می تواند منجر به کاهش عملکرد تنها 3٪ شود و یک مبدل مدرن ، به سبک لانه زنبوری تنها عملکرد مخرب را تا 1٪ کاهش می دهد.

سیستم تعلیق در مدل های 16 سوپاپ از استاندارد 190 (W201) اصلاح شده است. مقدار (SO2 ) حاصل در احتراق سوختهاي فسيلي گوگرددار در حدود 25 تا 30 برابر SO3 پديد آمده از اين طريق ميباشد .

درجه اكسيداسيون SO2 در هوا به عوامل مختلفي از قبيل زمان فعل و انفعال، مقدار رطوبت و شدت و مدت تابش نور خورشيد بستگي دارد. اگر اگزوز کوچک یا مقاومت هوا در صدا خفه کن زیاد باشد، فشار منفی اتفاق افتاده و بخشی از قدرت موتور را به خودش معطوف میکند.

این شرکت با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات و بهترین مواد اولیه اقدام به تولید محصولات با کیفیت و قابل رقابت در بازار جهانی نموده است. البته اين نكته قابل ذكر است، در صورتي كه از موتورهاي ديزلي نگهداري مناسب به عمل نيايد و تنظيم صحيح قبلي روي آنها اعمال نشود، بيشتر از موتورهاي بنزيني ايجاد آلودگي مينمايند.

آخرین مطالب