صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

در نظر داشته باشید که استفاده از همین فلزات ارزشمند، قیمت کاتالیزور اگزوز را افزایش داده؛ بنابراین در حفظ و ن

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در نظر داشته باشید که استفاده از همین فلزات ارزشمند، قیمت کاتالیزور اگزوز را افزایش داده؛ بنابراین در حفظ و نگهداری آن، بسیار دقت کنید تا عمر مفیدی داشته باشد.

ما ، در کمپانی مان کلیه لوازم یدکی مان اصلی آلمان را داخل ایران به رانندگان عزیز و مشتریان خود عرضه می نماییم ، البته در زمینه فروش لوازم یدکی اصل این نکته بسیار مهم است که همراه با فروش قطعات مان در هر کجای ایران بتوانیم خدمات پس از فروش و تعمیر لوازم یدکی را هم به متقاضی ارایه نماییم .

تمام خودروها به یک سیستم اگزوز مجهز هستند که سر و صداها را کنترل میکند، در واقع اگزوز یکی از قطعات مهم خودرو است که به طور کلی وظیفه آن انتقال دود حاصل از واکنشهای شیمیایی داخل سیلندر به خارج از خودرو میباشد و این کار را برای بهبود عملکرد موتور و مصرف سوخت انجام میدهد.

این منبع اگزوز از دو لوله 5 سانتی متری ساخته شده که از یک طرف وارد منبع اگزوز و بدون هیچگونه خمیدگی یا تغییر مسیر از طرف دیگر از منبع اگزوز خارج می شود.

لازم به ذکر است که می توان منبع اگزوز شرولت 2800 بدون کوتاه کردن هم زیر پراید نصب کرد اما باید لوله هفت خم پراید را کوتاه کنید. در ادامه پروژه یک بک فایر غیر تزئینی در دست ساخت داریم که روی این منبع اگزوز نصب میشه.

منبع اگزوز ما دو ورودی دارد برای ساخت یک دوراهی ما از این قطعه که به آن خشتکی هم می گویند استفاده کردیم.

ترمز های zontes نسبت تمام رقبای خود از نظر کیفی ارتقا یافته اند ترمز های این موتور هم در جلو و هم در عقب از نوع دیسکی بوده اما متاسفانه فاقد سیستم ABS می باشد که برای همچین موتورسیکلت مدرنی جای تعجب دارد.

کاهش صدا به فضا و مواد نیاز دارد. 4- پس از تنظيم سفارشات خريد مواد اوليه و چنانچه نياز به خريد قالب باشد سازمان تداركات اقدامات لازم جهت خريد و ساخت قالب را انجام مي دهد كه پس از ساخت قالب و دريافت مواد اوليه، توليد محصول جديد زير نظر سازمان مهندسي تا اخذ تاييد نهايي از مشتري انجام مي پذيرد، پس از تاييديه نهايي از مشتري سپس پروژه تحويل سازمان تضمين كيفيت و كنترل كيفيت جهت نظارت در كلي مراحل توليد مي گردد.

خرابی وایرها و ورود حجم زیاد بنزین به موتور: هنگامی که بنزین بیش از حد معمول به موتور وارد می شود، منیفولد نمی تواند تزریق هوا را به درستی انجام دهد و بنزین ممکن است در جایی خارج از محفظه انفجار، منفجر شود.

لوله های اگزوز معمولا به موتور دیزل با یک اتصال دهنده انعطاف پذیر وصل گشته و انتهای اگزوز دیزل ژنراتور به خارج از منزل امتداد می یابد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن