صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

اگر هنگام استارت زدن شما صدا می شنوید احتمالا کوئل هنوز کار می کند، اما نمی تواند نیرو لازم جهت جرقه زدن را ب

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اگر هنگام استارت زدن شما صدا می شنوید احتمالا کوئل هنوز کار می کند، اما نمی تواند نیرو لازم جهت جرقه زدن را به شمع برساند برای همین ماشین روشن نمی شود.

در این مکانیزم به جای اینکه سیستم توزیع کننده اتصال را قطع کند، یک سیستم الکترونیکی برای ارسال سیگنال و شروع احتراق وجود دارد. باتری نیرو را به کوئل احتراق می فرستد و نیرو وارد سیم پیچ اولیه می شود، در این زمان اتصال به صورت ناگهانی توسط سیستم توزیع کننده قطع می شود، ولتاژ بالاتر به سیم پیچ ثانویه ارسال می شود، سپس سیستم توزیع کننده ولتاژ را به شمع انتقال می دهد.

اگر موضوع خرابی کوئل حاد شود، هنگامیکه می خواهید اتومبیل را روشن کنید باید چندین مرتبه استارت بزنید تا روشن شود یا زمانیکه می خواهید شتاب بگیرید خودرو به صورت ناگهانی خاموش می شود.

لازم است قسمت عقب خودرو را از هم جدا كنید ، پلاستیک پلاستیك را به طرف خود بکشید ، گیره ها را شل كنید ، پلاگین را به درستی نصب كنید و دوباره گیره ها را محكم كنید - پلاگین باید در وضعیت صحیح باشد.

دلایل دیگری که سبب می شود سوخت شما زودتر از میانگین همیشگی تمام شود، ممکن است سنسور معیوب اکسیژن یا انژکتور باشد که برای تشخیص باید سیستم داخلی ماشین به طور کامل بررسی شود. اگر یک کوئل احتراق آسیب ببیند درحین کار بیش از حد گرم می شود، بنابراین محفظه روغن که کوئل در آن وجود دارد به علت گرمای بیش از حد ترک بر می دارد و سبب نشت روغن می گردد.

طریقه آزمایش ترموستات: ابتدا ترموستات را در ظرف آبی قرار داده و حرارت میدهیم قبل از این که آب به جوش بیاید (در حدود هشتاد درجه سانتیگراد) دریچه ترموستات باز و فنر آن جمع میشود و اگر چنانچه دریچه باز نشد دلیل خرابی ترموستات بوده که از بستن آن بر روی موتور خودداری شود.

در این نوع یک کوئل احتراق و یک سیستم توزیع کننده باهم یک سیستم را تشکیل می دهند. که با یک تعویض روغن به راحتی این مشکل را برطرف نمایید. معمولا این موضوعات زمانی پدیدار می شوند که کوئل خراب باشد، البته شمع خراب و سیستم سوخت رسانی معیوب هم ممکن است این موارد را ایجاد کنند.

این مورد معمولا برای خودروهایی پیش می آید که یک کوئل احتراق دارند. الکترونیکی: این نوع عملکرد کوئل احتراق شبیه به یک کوئل معمولی است. یکی از بخشهایی که رانندگی با خودرو را لذتبخش مینماید عملکرد صحیح کمکفنرهاست.

همچنین در یک خودرو دنده دستی کلاچ احتمالاً لیز می خورد ( کلاچ اصطکاک لازم را ایجاد نمی کند و می لغزد).

کرومد- پرداخت دستی و پوشش سه گانه. از مزایای واشر گلویی اگزوز Jac J5 اصلی، می توان به خاصیت مقاومت عالی و تولید با بهترین مواد و کیفیت اشاره کرد. اگزوز خودرو شامل 4 لول است که با قابی که به انتهای این 4 لول بسته شده است به صورت تک اگزوز به نظر میرسد .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن