صدای اگزوز ماشین

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید منبع اگزوز خودرو مورد نظرتان را خریداری نمایید. منبع اگزوز خودرو انواع

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید منبع اگزوز خودرو مورد نظرتان را خریداری نمایید. منبع اگزوز خودرو انواع مختلفی دارد که شما میتوانید با توجه به سبک رانندگی خود نوع منبع اگزوز مورد نظر خود را خریداری نمایید.

گرانترین منبع اگزوز کدام است؟ طبیعی است که اگر گازهای ناشی از سوختن از موتور خارج نشود منفجر خواهد شد. اگر خودرو را برای استفاده معمولی میخواهید باید نمونه شرکتی و اگر برای مسابقه است باید نمونه اسپورت آن را خریداری کنید.

برند اگزوز: همیشه برندهای معروف و شناخته شده بازار را خریداری نمایید. در بیشتر اره برقی، برای دسترسی به جعبه صدا خفه کن پلاستیکی شکاف دار را بردارید جرقه گیر.

منبعاگزوز ریموت دار: برخی از دوستداران خودرو یا به اصطلاح ماشین بازها به شنیدن یک نوع صدا از اگزوز خودرو خود راضی نمیشوند. زیرا به راحتی خشک یا خارج نمیشود و به مرور پوسیدگی ایجاد میکند. در صورت تقلبی بودن این محصولات میتوانید آنها را پس داده یا از فروشنده شکایت کنید.

ما در این مطلب شما را با انواع منبع اگزوز خودرو آشنا کرده و به شما نکات مهمی را که هنگام خرید منبع اگزوز خودرو باید به آن توجه داشته باشید را آموزش میدهیم. هر چه میزان گازهای خروجی از اگزوز خودرو با سرعت بیشتری خارج شود سوخت و هوا با سرعت بیشتری وارد سیلندر شده و راندمان موتور افزایش پیدا میکند.

به مقاومت فلز در برابر ضربه هم توجه کنید زیرا اگزوز در موارد خاص با زمین برخورد میکند. 53 ـ خيابان اصلي: راهي است كه در برخورد با راههاي ديگر عرض سواره روي آن بيشتر است و يا با نصب علايم راهنمايي و رانندگي، اصلي تلقي شده و در غير اينصورت در سمت راست راه ديگر قرار دارد.

بهتر است قبل از هر کاری مقدار بودجه برای خرید انبار اگزوز را مشخص کنید. ارتفاع خودرو خود را بیدلیل کم نکنید، این کار باعث آسیب دیدن بیشتر سیستم اگزوز به خصوص منبع آن میشود.

کاتالیست ها مواد ویژه ای هستند که با توجه به ساختار شیمیایی- فیزیکی خود قادر می باشند که سرعت انجام یک واکنش را بالا برده و انجام واکنش را در شرایط ساده تری ازنظر دما- فشار و با راندمان بیشتر صورت دهند و گرچه در واکنش دخالت می کنند، لیکن در انتهای واکنش بازیابی می گردند به طوریکه مقدار کاتالیست در سیستم تغییر نمی کند.

5. محل اتصال قطعات مختلف اگزوز به یکدیگر یک عدد واشر چدنی قرار میگیرد که بعد از مدتی کارایی خود را از دست میدهد.

منبعاگزوز شرکتی: استانداردترین مدل اگزوز در خودرو میباشد. صنعت خودروسازي در ايران سابقه نسبتا طولاني دارد. اين شركت سابقه طولاني همكاري با ايران خودرو سايپا را دارد. زیرا گارانتی کردن جنسبیکیفیت برای شرکت سازنده هزینههای سنگینی به همراه دارد. بايد توجه كنيم كه بايد انبارها قطعات مورد استفاده را به طور هماهنگ و حساب شده به كاركنان برسانند.

آخرین مطالب