صدای اگزوز ماشین

در اینجا ، احتمالاً باید متوقف شوید و به س answerال پاسخ دهید ، و سیستم اگزوز را با چه فرکانسی تنظیم کنید. د

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در اینجا ، احتمالاً باید متوقف شوید و به س answerال پاسخ دهید ، و سیستم اگزوز را با چه فرکانسی تنظیم کنید.

دیزل ژنراتور در پیکربندی های مختلف الکتریکی و فیزیکی برای استفاده در زمینه های مختلف قابل استفاده می باشد. اگر پیگیر 206 بوده باشید، قطعا در جریان فراز و نشیب کیفیت 206 های تولید داخل هستید. نام لامبورگینی هوراکان مانند سایر مدلهای لامبورگینی یک نام اسپانیایی است که از یک گاو وحشی در مسابقات گاوبازی اسپانیا برگرفته شده است که این گاو به خصلت مبارزه طلبی و وحشی بودنش معروف بوده است.

هنگامی که دکمهی حالت رانندگی را روی اسپرت قرار میدهید هوراکان به همان گاو وحشی که طراحانش میخواستند، تبدیل میشود و غرش مهیبی از اگزوز به گوش میرسد که در دورهای بالاتر این غرش آرامتر میشود.

در بحث پیشرانه و مشخصات فنی، لامبورگینی هوراکان از یک پیشرانهی 10 سیلندر V شکل به حجم 5200 سیسی بهره میبرد که این پیشرانه قادر است حداکثر قدرت 610 اسببخار و حداکثر گشتاور 560 نیوتون متر را در دور 8250 rpm در اختیار راننده قرار دهد که باعث شده هوراکان به یک سلاح آمادهی شلیک لامبورگینی تبدیل شود.

یکی از شرکت های بزرگ چینی که در زمینه تولید خودرو ایران فعالیت می کند، گروه خودرو سازی لیفانمی باشد. این دود ها ممکن است رنگ های متفاوتی داشته باشد که ما در این مقاله به بررسی دلایل این موضوع خواهیم پرداخت.

در صورتی که این قطعه فرسوده شود و چون در زیر ماشین تعبیه شده ممکن است بر اثر کوچک ترین ضربه ای سوراخ شود یا بشکند و این خود باعث مشکلات متعددی در خودرو میشود .

3. کاغذ نورد قسمت: 1 مجموعه ای از طبل عرق، و کاغذ سیم پیچ است بر روی طبل عرق. تغییرات متوسطی نیز که با هزینه کم انجام میشود، اگر با روش صحیح صورت بگیرد، تأثیرات نسبتاً بالایی را بر عملکرد یا نمای ظاهری خودرو خواهد گذاشت.

تیونینگ خودرو که با نام اسپرتکردن نیز شناخته میشود، علم ارتقا فنی و ظاهری خودرو است. بهصورت کلی و زبان ساده، به فرآیند شخصیسازی و انجام اصلاحات روی خودرو اطلاق میشود که تمامی جنبههای ظاهری، داخلی و فنی خودرو را دربرمیگیرد.

این اصلاحات در بخش فنی، منجر به افزایش توان خروجی، بهبود قدرت مانور و شتاب خودرو میشود و در بخش ظاهری، به صاحب خودرو اجازه میدهد همهچیز را از اجزای بدنه گرفته تا حتی صدای اتومبیل خود را شخصیسازی کند.

کمتر شیفته خودرو یا اصطلاحاً ماشینبازی را میتوان پیدا کرد که با ذوق و شوق در مورد Car Tuning و اسپرتکردن خودرو صحبت نکند؛ اما تیونینگ خودرو چیست؟ در مورد خاستگاه و پیدایش اولین نشانههای تیونینگ اختلافنظر بسیاری وجود دارد و در مورد اینکه Car Tuning از ژاپن، آلمان یا امریکا به دنیا معرفی شده است یا خیر، اطلاعات موثقی در دسترس نیست.

آخرین مطالب