دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

در این روش بازیافت، اولین کاری که انجام می ­شود، قطعه قطعه کردن کاتالیست می ­باشد، بعد از آن که کاتالیست کامل

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در این روش بازیافت، اولین کاری که انجام می ­شود، قطعه قطعه کردن کاتالیست می ­باشد، بعد از آن که کاتالیست کاملا پودر شد به همراه اکسید نقره ذوب کرده و بعد از تجمع فلز پلاتین در نقره آن را شکل داده و سرد می­ کنند، بنابراین یکی از روش های بازیافت کاتالیزور خودرو به روش قالکاری می باشد.

روتر: این جزء در حال حرکت است که یک میدان مغناطیسی دوار تولید می کند و شامل یکی از سه نوع زیر است: - با القاء: این روش به عنوان alternators بدون جاروبک شناخته شده هستند و معمولا در ژنراتورهای بزرگ استفاده می شود.

از آنجا که با هر بار استارت زدن در خودروهای معمولی مقداری آب در اگزوز جمع می شود، اگر خودرو مدتی به کار خود ادامه دهد، این آب به سبب داغ شدن اگزوز بخار خواهد شد اما اگر خودرو پس از مدت کوتاهی خاموش شود، آب در اگزوز باقی مانده و موجب اکسیده شدن آن و در نهایت پوسیدگی اگزوز می شود.

انجام تغییراتی درلی اوت ستاد ، آن تغییرات با توجه به طرحهای سابق و با توجه به تغییراتی که بر حسب نیاز و الزام و با کمک آقای مههندس بالاور بود انجام شد . انتقال هوایی که توسط اگزاست فن به جریان در می آید باید توسط کانال کشی انجام شود، معمولا کانال گرد نسبت به چهار گوش برتری دارد زیرا سرعت هوایی که توسط اگزاست فن تهویه مکیده میشود در تمام نقاط آن یک نواخت تر می باشد و مانع از نشت مواد خارجی موجود در هوا درجداره کانال می گردد در نتیجه از افزایش فشار استاتیکی جلوگیری می نماید و راندمان کاری اگزاست فن تهویه را به حداکثر میرساند.

اثرات: احتراق به صورت ناقص انجام می شود. برای خنک کردن موتور در این صورت موتور را خاموش کنید و هر چند ثانیه یکبار یک استارت کوچک (تک استارت) بزنید طوری که ماشین روشن نشود و پیستون ها بالا و پایین شود.

توسط آهنرباهای دائمی: این جزء مشترک در واحدهای ژنراتور کوچک است. 1. محفظه فلزی در مقابل محفظه پلاستیکی: طرح تمام فلزی تضمین کننده دوام ژنراتور است.

این دستگاه جهت تامین جریان الکتریکی است، که در هنگام قطع برق و جلوگیری از انقطاع از فعالیت های روزانه یا اخلال در فعالیت های کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد. این عمل منجر به تولید جریان متناوب (AC) در خروجی دیزل ژنراتور می گردد.

عوامل مختلفی که می تواند منجر به افزایش یا کاهش مقدار سوخت مصرفی شود. عوامل متعددی وجود دارد که می بایست در ذهن داشته باشیم تا یک موتور دیزلی خوب را برای ژنراتور دیزلی خود انتخاب نماییم.

اندازه قدرت موتور دیزلی به طور مستقیم متناسب با حداکثر توان خروجی ژنراتور می تواند کوپله شود. اندازه این مواد ممکن است به حدی ریز و کوچک باشد که با چشم دیده نشوند. بدنه پلاستیکی ژنراتور در معرض قطعات متحرک دینام می باشد که با گذشت زمان و باعث افزایش ساییدگی و پارگی می شود.

این برای نخستینبار بود که یک شرکت ایرانی، خودرویی با طراحی ویژه خود را میسازد و پس از این، ایران خودرو قادر بود طرحهای گوناگونی بر روی سمند بگذارد و محصولات ویژهٔ خود را به فروش برساند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن