دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

بنزین به طور مداوم دود می کند ، مجموعه ای از آن در اتومبیل توسط یک وسیله خاص - یک جاذب گیر ، که در قوس چرخ عق

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

بنزین به طور مداوم دود می کند ، مجموعه ای از آن در اتومبیل توسط یک وسیله خاص - یک جاذب گیر ، که در قوس چرخ عقب خودرو قرار دارد ، اداره می شود. روتور دارای سه صفحه ی محدب است که هر یک در حکم یک پیستون هستند.در هر یک از صفحه های rotor فرورفتگی وجود دارد که حجم موتور را افزایش می دهد تا مخلوط بنزین و هوای بیشتری راهی موتور شود.

که نتیجهی این فشار مضاعف، بهصورت داغ کردن موتور بروز خواهد کرد. 1-رگلاتور کنترل فشار سوخت نمیتواند به خوبی فشار مرتبط با جریان سوخت را تحت کنترل داشته باشد که در نتیجه منجر به پمپ بیش از حد سوخت و احتراق نامناسب خواهد شد .

صدا خفه کن باید طوری طراحی شود که گازهای خروجی موتور در آن به آرامی انبساط یافته و به اندازه کافی از انرژی حرارتی و سرعت آن کاسته شود.

در واقع شما میتوانید با صرف نصف هزینهای که بابت محصولات خارجی میپردازید، روغن موتور پارانوکس را خریداری کنید و تمام مزایای ذکر شده را برای خودروی خود به ارمغان آورید. لازم است قسمت عقب خودرو را از هم جدا كنید ، پلاستیک پلاستیك را به طرف خود بکشید ، گیره ها را شل كنید ، پلاگین را به درستی نصب كنید و دوباره گیره ها را محكم كنید - پلاگین باید در وضعیت صحیح باشد.

در صورت شل شدن نیز می توانند بو ایجاد کنند. میتوانید با کارناسان فروش در ارتباط باشید. خرید و فروش پژو … سپند خودرو در تلاش است تا با ارائه خدمات با کیفیت و متانسب با نیاز مشتریان عزیز، شرایط مناسبی برای خرید اقساطی انواع خودرو از جمله خودرو دیگنیتی گروه بهمن فرهم کند.

در پایان می خواهم چند توصیه ارائه دهم. دو خروجی: این سیستم ها که به اگزوز های دوگانه نیز معروفند امروزه بسیار پر کاربرد شده اند به حتی که در خودرو های توربو شارژی نیز می توان از آن ها بهره برد.

راه حل بسیار ساده است - شمع ها را بررسی کنید و آنها را به درستی در مقصد نصب کنید. تمام دلایل فوق بوی بنزین در محفظه مسافر در درجه اول مربوط به وسایل نقلیه داخلی خارجی یا مدرن است.

آخرین دلیل بوجود آمدن بوی بنزین در داخل خودرو آسیب یا ساییدگی واشر پمپ بنزین است. باید بررسی شود و در صورت لزوم با یک محصول جدید جایگزین شود.

همانطور که در بالا اشاره کردیم، تغییر سیستم اگزوز جدید نیاز به تعمیرکار حرفهای دارد زیرا کار سادهای نیست و یک اشتباه میتواند منجر به خرابی کل خودرو شود. اگر علت بوی خاص نشت سوخت در کابین نیست و بوی بنزین با ویندوز باز هنوز قوی و ثابت است ، توصیه می شود در صورت عدم توانایی تشخیص نقص به تنهایی ، با یک متخصص مشورت کنید.

این دود همان بخار آبی است که به دلیل سرد بودن دمای موتور به صورت مرطوب درآمده است و اصلا دود نیست بلکه مولکولهای آب است. موتور های با توان دیزلی با سیستم خنک کننده آبی همراه هستند ولی تهویه هم به همان میزان اهمیت دارد.

آخرین مطالب