دلیل اصلی خروج دود آبی و سفید از اگزوز ماشین

که باعث گرم شدن بیش از حد روتورهای ترمز و در نهایت تاب برداشتن آنها می شود، هرچه با سرعت بیشتری حرکت کنید ، ر

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

که باعث گرم شدن بیش از حد روتورهای ترمز و در نهایت تاب برداشتن آنها می شود، هرچه با سرعت بیشتری حرکت کنید ، روتورها گرم تر شده و تاب بر می دارند و باعث لرزش شدید می شود.

در حالت موقتی روغن سوزی ناشی از خلاصی بیش از حد گیت سوپاپ است. لاستیک به دلایل مختلفی می تواند باعث لرزش شود ، دلیل اول بالانس نبودن یکی از لاستیک ها است.

شتاب باعث وخیم تر شدن مشکلات می شود زیرا به موتور فشار بیشتری وارد می شود. عاج ناهموار لاستیک نیز می تواند باعث لرزش هنگام شتاب شود.

فن پشت بامی می تواند در مصارف صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار گیرد و به توجه به عملکرد قابل قبول و اندازه کوچک میتواند انتخاب مناسبی باشد. در تشخیص ظاهری تیپ سه صندلی عقب دارای ۳ پشت سری است و آینه های جانبی دو رنگ است؛ البته می توان این تفاوتها را خیلی راحت جبران نمود اما دقت کنید که در تیپ سه یک زائده کوچک زیر فریم آینه قرار دارد که سنسور تشخیص دمای هوای اتومات برای تهویه هوشمند است که در تیپ دو وجود ندارد.

ورق مصرفی بدنه از گالوانیزه یا فولاد St.37 با پوشش رنگ مناسب وامکان نصب گارد محافظ در قسمت جلو و پشت فن جهت ایمنی بیشترپروانه باقابلیت تنظیم زاویه ازپلی آمید و یا آلومینیم می باشد.

تاب برداشتن چرخ ها یا قوس داشتن آنها نیز باعث لرزش بسیار موتور سیکلت می شود. بعضی وقتها پره های چرخ های موتور سیکلت شل می شوند و یا بریده شده و باعث تاب برداشتن چرخ میشوند که همین امر نیز در هنگام رانندگی باعث میشود که لرزش احساس شود.

چرخ زنجیر وسیله ای است که زنجیر را می چرخاند و نیروی خود را به لاستیک عقب می رساند. در صورت خم شدن هر یک از این ها ، در سرعت های بالا لرزش را احساس خواهید کرد زیرا این خمیدگی باعث جابجایی زنجیر از یک طرف به طرف دیگر شده در نهایت این حرکت به لاستیک عقب منتقل می شود.

با مراجعه به تعمیر کار و تنظیم پره ها می توانید لرزش حاصل از آن را حل نمایید. صفحات صفحه کلاچ بدلیل کارکردن و سایش بسیار زیاد در مجاورت یکدیگر معمولا پس از مدتی کج و معوج شده و بدرستی در کنار هم کار نمی کنند.

او پس از آن روی ساخت سوخت های مختلف برای وسائل نقلیه و تمیزتر کردن آنها تحقیق می کرد. ضمن اینکه ضرر این اتفاق نیز برای موتور بالا بوده و باید به سرعت رفع عیب کرد.

اما او در همین حال، از احداث تجهیزات لازم برای بازیافت روزانه ۱ تن کاتالیست کارکرده در کشور خبر داد.