دلیل اصلی خروج دود آبی و سفید از اگزوز ماشین

او میگوید: با مدارکی که پیش از این با آزمایش اگزوز پاک خود توسط مرکز معاینه فنی تهیه کرده بودم به سراغ مرکز س

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

او میگوید: با مدارکی که پیش از این با آزمایش اگزوز پاک خود توسط مرکز معاینه فنی تهیه کرده بودم به سراغ مرکز سازمان پایش آلایندههای شهرداری مشهد رفتم و به ارائه اختراع خود اقدام کردم.

او در پایان گفت: باید با اگزوزسازان متخلف در این زمینه برخورد و برای کاتالیست خودروها فرهنگسازی شود؛ ضمن این که نباید نقش پلیس و سازمان محیط زیست را دور از نظر داشت. ولی در همه کشورهایی که حد مجاز آلایندگی PM ناشی از اگزوز خودروها معادل استاندارد یورو ۴ به بالا برای خودروهای دیزلی و یا معادل استاندارد یورو ۶ برای خودروهای بنزینی است، با توجه به تکنولوژی قوای محرکه خودرو ممکن است استفاده از DPF الزامی شود.

به کمک این قطعه است که راننده میتواند حجم و سرعت خروج دود از اگزوز ماشین خود را کنترل نماید.

موتورهای دیزلی ولوو قابلیت کوپله شدن با تمام ژنراتورهای موجود در بازار را دارند البته بهتر است سایز هوزینگ موتور که با SAE شناخته می شود با ژنراتور یکسان باشد تا بدون نیاز به واسطه به هم کوپل گردند. تمامی محصولات ارائه شده توسط این شرکت دارای یکسال یا هزار ساعت گارانتی معتبر و ده سال خدمات پس از فروش می باشد که در زمان عقد قرار داد و همزمان با راه اندازی به خریدار محترم ارائه می شود.

دیزل ژنراتور ولوو با توجه به گستردگی و نیاز بازار دارای نمایندگی متعددی در اکثر کشورهای جهان می باشد و رعدآسا دیزل جز بزرگترین و مجهزترین نمایندگی های ولوو در ایران ارائه خدمات می کند و محصولات ولوو را به فروش می رساند.

همچنین می شود با اتصال ECU به کامپیوتر موتور را عیب یابی کرد. در کامپیوتر کنترل کننده موتور ممکن است مشکلی پیش آمده باشد. دیزل ژنراتورهای ولوو مجهز به سیستم های حفاظتی دستگاه در زمان کارکرد نامناسب هستند به این صورت که اگر موتور دیزلی دارای هر مشکلی باشد به برد فرمان می دهد تا آن را خاموش کند یا هشدارهای لازم را نمایش دهد.

این شرکت به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت های تولیدی اگزوز فعال بوده و اگزوز پراید و اگزوز سمند و اگزوز تیبا از محصولات این شرکت می باشد .

استفاده از این سازهها علاوه بر کاهش صدا به عنوان یک محافظ و پوشش سبب محفوظ ماندن دستگاهها از عوامل آسیب زای بیرونی مانند برف،باران، یخ زدگی در فصل زمستان و نفوذ گرد و غبار خواهد شد.

میباشد که توسط آن انرژی حاصل از نیروی مکانیکی به دست آمده از منبع بیرونی را به انرژی الکتریکی تبدیل میکند در حقیقت با استفاده از انرژی مکانیکی وتولید بار الکتریکی در سیم پیچها برق رو به عنوان خروجی سیستم تولید میکند.

همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید. تمامی اطلاعات مورد نیاز مانند قدرت، ابعاد، میزان مصرف سوخت و غیره در آن ثبت شده است. موتورهای پنج لیتری و هفت لیتری تا 275 کاوا که TAD734GE است با پلتفرم دویتس در کشور آلمان تولید می شود و مدلهای سیزده لیتری و شانزده لیتری آن در کشور سوئد تولید و روانه بازار می شوند.

آخرین مطالب