دلایل اصلی پت پت اگزوز ماشین

سپر و چراغ های عقب نیز تغییراتی در جهت بهبود طراحی فنی بوده اند اما در یک یا چند مورد شاهد ذوب شدن سپر به دلی

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

سپر و چراغ های عقب نیز تغییراتی در جهت بهبود طراحی فنی بوده اند اما در یک یا چند مورد شاهد ذوب شدن سپر به دلیل حرارت ایجاد شده توسط اگزوز بوده ایم که این اشکال ممکن است به دلیل مشکلاتی در خط تولید یا طراحی مجدد سپر به نحوه اشتباهی صورت گرفته باشد .

1-ما با چه چیزی سوخته ایم؟ سمند سال که به سمند 85 هم معروف است ، تحولی برای خانواده سمند ها محسوب می شود که در راستای ارتقاء هر چه بیش تر نام LX با تحولاتی بیش تر به بازار عرضه و جایگزین LX شد .

ترمز ها از نظر قدرت و عملکرد ارتقاء نسبی پیدا کرده اند ، در سیستم تعلیق خودرو نیز برای عملکرد بهتر و نرم تر شاهد تغییراتی هستیم و شلنگ های سوخت رسانی تغییر یافته اند . رینگ های چدن نشکن از نظر اقتصادی و عملکرد برای موتورهای با کارایی بالا بسیار مناسب هستند.

من به کساني که ميخوان پارس بخرن پيشنهاد ميکنم تو خريدشون دقت کنن و اون آشغالو نخرن حتما EF7 بخرن علي هستم از اصفهان - 2-با سلام در ابتدا سپاس از زحمات بي دريغ شما ميخوام در مورد سمند معمولي موتور ملي نظراتم رو در طي حدود سي هزار کيلومتر رانندگي يا به عبارتي دو سال با شما در ميان بذارم.ابتدا محاسن:مصرف سوخت ترکيبي خوب که با توجه به باک بنزين پر حجم جاي نگراني از اين بابت نيست.مصرف سوخت داخل شهر طبق محاسبه اي که خودم انجام دادم 10.5 ليتر و مصرف دراتوبان بسته به نوع رانندگي و در شرايطي کاملا ايده آل 5.8 ليتر مي باشد.

همچنین با بزرگ کردن حجم سیلندر می توان جابجایی را افزایش داد. هر چند قطعات بدنه کوره ای هم موجود هستند ولی تعداد محدود هستند در نتیجه نمایندگی ها مجبور به گفتن این حرف هستند ولی بهترین گزینه و راحتترین گزینه تهیه لوازم بدنه فابریک و بعد رنگ فابریک درجه 1 بر اساس کد رنگ خودروی شما.ترجیحا در نمایندگی ها این کار را انجام دهید.

یکی از بهترین گزینه های کاهش صدای موتور برق استفاده از صفحه های عایق می باشد، وظیفه این صفحات جذب صدای منتشر شده از موتور برق بنزینی و انتقال آن به زمین می باشد. با استفاده از سیستم پخش Alpine به جای سیستم پخش قبلی سمند ال ایکس کیفیت سیستم صوتی این خودرو با استفاده از 4 بلند گو افزایش یافته و علاوه بر این موارد کارآیی سیستم هشدار دهنده خودرو و عملکرد سنسور های عقب بهبود یافته اند .

سطح کیفی موارد استفاده شده در داشبورد خودرو افزایش یافته اند و در آن از موكتهاي كف طرح تافتينگ، كفپوشهاي فرشي و داشبورد طرح SLUSH MOULDING استفاده شده است . ماده 178 ـ وسايل نقليه نبايد از روي لولههاي آب آتشنشاني كه براي خاموشكردن آتش در خيابان قرار گرفتهاند، عبور نمايند، مگر با اجازه متصديان آتشنشاني.

4. پر شدن بیش از اندازه رادیاتور سبب افزایش فشار آب شده و در نهایت میتواند به کم کردن آب رادیاتور بینجامد. ضمناً شمع باید از نوع مناسب ( سرد و یا گرم ) باشد .

لنز عدسی ها در چراغ جلو حذف شده اند اما این تغییر آن چنان که باید تفاوت خاصی در دید بیننده ایجاد نمی کند .

باید همه قسمتهای بیرونی کاتالیزور را بدون اینکه آن را خارج کنیم بررسی کنیم. به ناچار محل انجام تست را تغییر می دهیم. جلوپنجره جدید سمند سال طراحی به روز تر و متفاوت تری را نسبت به ال ایکس نشان می دهد اما همچنان از نظر طراحان خودرو در ایران این رویه جذابیت های نمای جلو سمند ال ایکس را از بین برده است .

آخرین مطالب