دلایل اصلی پت پت اگزوز ماشین

قرار است تنها 200 نمونه از این خودرو با پوشش آبی مرواریدی Long Beach بدنه، روکش چرم سفید صندلیها با دوخت آبی،

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

قرار است تنها 200 نمونه از این خودرو با پوشش آبی مرواریدی Long Beach بدنه، روکش چرم سفید صندلیها با دوخت آبی، جلوپنجره مشکی براق با نوار حاشیه همرنگ بدنه، پوشش مشکی براق آینه­های جانبی، دستگیره درها، سقف و برخی نشانها به فروش برسد.

در صورت وجود هر گونه سوال و نیاز به راهنمایی در خصوص خرید اگزوز و متعلقات آن ها می توانید با ما در ارتباط باشید. در آن زمان بازار خودروی ایران در تصاحب برندهای آلمانی، آمریکایی و بریتانیایی بود و کمتر کشور دیگری توانایی تصاحب بخشی هر چند کم از بازار ایران را داشت.

تویوتا اف جی کروزر از سال 2011 با نمایندگی ایرتویا وارد بازار ایران شد و به سرعت به محبوبیت بالایی دست پیدا کرد و موفق شد فروش خوبی را در بازار ایران تجربه کند.

اف جی کروزر با وزن تقریبی 1900 کیلوگرم از شتاب و چابکی خوبی برخوردار است هرچند این مورد ربط چندانی به ماهیت آفرود آن ندارد.

از نظر ابعاد تویوتا CHR به حدی ماشین جاداری شکل گرفته است که می توان آن را در حد و اندازه های تویوتا RAV4 دانست و به این ترتیب تویوتا CHR جادارترین ماشین کلاس خود در بازار ایران به شمار میرود.

در مورد موادی که لوله های اگزوز از آن ها ساخته شده است، چهار نوع اساسی وجود دارد که دارای مشخصات بسیار متفاوتی هستند که در صورت نیاز به تغییر در موتورسیکلت، باید ارزیابی شوند. اگزوز دود تولید شده از احتراق را که در سیلندر ایجاد میشود به خارج از خودرو انتقال میدهد و بطور کلی میتوان گفت وظیفه کاهش آلایندگی دود ، صدا و دما را دارد.

به دلیل دو دیفرانسیلی بودن این خودرو توانایی زیادی در آفرود دارد. خودرو در زیر دسته قطعات اسپرت میباشد ، و کمک کننده به بقیه قطعات تقویت کننده موتور هم استفاده می شود.

همراه با انتخاب سبک و مواد، شما همچنین می توانید تصمیم بگیرید که چگونه نوک اگزوز خود را متصل است. اگر چه شاید برای برخی افراد این کار بیهوده بنظر برسد، اما رانندگانی هم وجود دارند که دیوانه وار عاشق صدای اتومبیل خود هستند و هنگام رانندگی ترجیح می دهند به جای موزیک از کنسرت زنده موتور اتومبیل خود لذت ببرند.

لکسوس به عنوان زیرمجموعه لوکس این برند که در اواخر دهه هشتاد تاسیس شده نیز خود به تنهایی توانسته اعتباری دو چندان به این غول موفق ژاپنی ببخشد.

سر و کله خودروسازان ژاپنی در اواخر دهه سی شمسی به بازار کشورمان باز شد. از این رو متناسب با نیاز بازار به تولید انواع سیستم اگزوز خودرو می پردازد.

آخرین مطالب