خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

به گفته خودش از کنار مسائلی که سالهاست برای مردم به امری عادی تبدیل شدهاست به راحتی عبور نمیکند و دو سال است

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

به گفته خودش از کنار مسائلی که سالهاست برای مردم به امری عادی تبدیل شدهاست به راحتی عبور نمیکند و دو سال است که روی ایده اگزوز پاک زمان گذاشته است تا آلودگی هوا را به میزان زیادی در نطفه خفه کند.خردمند میگوید: راهکارهای زیادی را مورد بررسی قرار دادم، مانند دستگاههای تصفیه هوایی که در کنار خیابانها گذاشته میشود.

عمر مفید این قطعه با مسدود شدن منافذ اسفنجی و نیز پوشانده شدن سطح اثرگذار در برابر گازهای خروجی به پایان می رسد و قطعه دیگر نمی تواند گازهای آلاینده خروجی را تصفیه کند. به همین دلیل این موتور ۲٫۳ لیتری را که با دانش تیم های طراحی موتور فرمول یک توسعه داده شده بود، به AMG داد و در نتیجه تغییرات، قدرت موتور از ۱۳۶ اسب بخار در حالت استاندارد به ۱۸۵ اسب بخار در حالت جاده و ۳۲۰ اسب بخار در حالت مسابقه افزایش یافت.

ت ـ براي تغيير مسير و يا تغيير خط حركت، در فاصله مناسب، چراغ راهنماي سمت راست يا چپ را بر حسب مورد، روشن كنند. بنز E 190 -این مطلب در مورد یکی از تولیدات لوکس مرسدس بنز است؛ که توسط AMG به یک هیولا با نفس های آتشین تبدیل شد.

اما در طولانی مدت با توجه به نگهداری آسان و کم هزینهای که دارد میتواند گزینه مقرون بهصرفهای برای خرید باشد. جرقه توسط اعمال ولتاژ از طریق کوئل صورت میپذیرد، این جرقه معمولی در ولتاژی بین 5000 تا 10.000 ولت صورت گرفته، حال به دلایل زیادی ممکن است شمع از کار بیافتد و دیگر کارایی نداشته باشد.

که از لوازم یدکی ام وی ام X33 می باشد. فروش قطعات و لوازم یدکی ام وی ام X33 در تهران ، سنندج ، کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، استان فارس ، چهارمحال و بختیاری ، کهگیلویه و بویراحمد ، مشهد ، کرمانشاه ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، استان مرکزی ، بندر عباس ، البرز ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، بجنورد ، عسلویه ، لرستان ، بندر ماهشهر ، بندر بوشهر ، آذربایجان شرقی ، گرگان ، استان گلستان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، همدان ، اردبیل ، آذربایجان غربی، ایلام و سایر استان و شهرهای ایران.

منبع اگزوز MVM X33 در تعداد مختلف قابل عرضه می باشد. تعداد لنگهای میل لنگ متناسب با تعداد سیلندرهای یک موتور است.

قیمت خودرو خود بیانگر قوی بودن ماشین است هر چه ماشین ضعیف تر باشید اتاق خودرو بیشتر صدا دارد که برای رفع این مشکل به مکانیک و کارشناس مربوطه مراجعه کنید تا با بررسی علت های موجود در خودرو، عیب یابی کند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خریداری منبع اگزوز خودرو دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدلها و قیمتها با خرید این قطعه با مشکل مواجه شدهاید، اصلا نگران نباشید.

وقتی که رینگ روغنی پیستون شکسته شده باشد و یا کج شده و یا بسیار ضعیف شده باشد , توانایی جمعآوری روغن موجود در دیوارههای سیلندر و جلوگیری از ورود روغن به سر پیستون را نداشته باشد , روغن به ناحیه احتراق نفوذ کرده و میسوزد .

لذا تمامی سیستم های کنترلی را خاموش کرده و دوباره شروع به حرکت می کنیم. محققان آلودگی هوا را بررسی کرده و استانداردهایی را برای اندازهگیری نوع و مقدار آلایندههای خطرناک تعیین میکنند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن